Tarih Öncesinden Bugüne Şizofreni

Şizofreni konusunda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlayan ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi İstanbul ve Ankara'da ziyaretçilerle ücretsiz buluşacak.

Tarih Öncesinden Bugüne Şizofreni
Tarih Öncesinden Bugüne Şizofreni Nisan
Bu içerik 952 kez okundu.

Abdi İbrahim Otsuka’nın katkılarıyla hazırlanan ve şizofreni konusunda toplumsal farkındalık yaratmayı amaçlayan ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisi İstanbul ve Ankara'da ziyaretçilerle ücretsiz buluşacak.

16-25 Ekim tarihleri arasında
 İstanbul Harbiye Askeri Müze’de, 5-15 Kasım tarihleri arasında ise Ankara Cermodern’de gerçekleşecek sergide, ilk çağlardan günümüze ruhsal hastalıkların tanısı ve tedavisinde kullanılan yöntemler, toplumun konuya yaklaşımı, bu serüvenin ana oyuncularından olan bilim insanları ve hekimler, ilginç görsel ve canlandırmalar da olacak.

Konunun uzmanları tarafından hazırlanan zengin içeriği, üç boyutlu kutularda görsel ve işitsel efektlerle ve canlandırmalarla hazırlanan yaratıcı sergileme biçimleriyle Türkiye’de bir ilk olan ‘Görmezden Gelmeyelim - Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni’ sergisinde, ziyaretçiler sadece izleyici olmayacak, zaman zaman farklı duyularıyla deneyimleyebilecekleri bir serüven yaşayacaklar.

Görmezden Gelmeyelim Tarih Öncesinden Günümüze Şizofreni Serüveni Abdi İbrahim Otsuka Sergi Şizofreni
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İnternet Sitemize Ekleyeceğiniz Her Haber İçin Telif Alabilirsiniz
İnternet Sitemize Ekleyeceğiniz Her Haber İçin Telif Alabilirsiniz
Hayal Bilgisi Dergisi Yeni Abonelerine İyilik Ajandası Hediye Ediyor
Hayal Bilgisi Dergisi Yeni Abonelerine İyilik Ajandası Hediye Ediyor