Advert
Advert

81 İle 81 Kütüphane Projesine Ünlü İsimlerden de Tam Destek

D&R, Bankalararası Kart Merkezi (BKM) ve Herkese Kitap Vakfı işbirliğiyle eğitime katkı sağlayacak yeni bir projeye daha imza atılıyor.

81 İle 81 Kütüphane Projesine Ünlü İsimlerden de Tam Destek
81 İle 81 Kütüphane Projesine Ünlü İsimlerden de Tam Destek Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 918 kez okundu.

Tüm D&R mağazalarından 1 Mart tarihlerine kadar yapacağınız her ‘temassız ödeme’yle, ‘81 İlde 81 Kütüphane Projesi’ne destek olarak, ihtiyacı olan okullara kitap hediye edebilirsiniz. Herhangi bir ek ücret ödemeden sadece tüm bankaların temassız özellikli kartlarını kullanarak yapılacak ödeme, her bir D&R müşterisine bu proye katkı sağlama imkanı sunuyor. Ödeme işlemini basit ve hızlı bir tecrübe haline dönüştüren bu sistem kasalarda olası kuyruk oluşmasını önlüyor. Proje, dünyada hızla kabul gören bir teknoloji haline gelen ‘temassız ödeme’nin yaygınlaşması için de bir fırsat sunuyor. 

Geçtiğimiz günlerde Bankalararası Kart Merkezi, D&R ve Herkese Kitap Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan '81 İlde 81 Okula 81 Kütüphane' projesinin tanıtım toplantısı yapıldı. Tanıtımda çok sayıda ünlü isim de yer alırken, projeye destek olduklarını da belirttiler.

Tanıtımda yer alan isimler arasında Ali Sunal, İrem Derici, Aret Vartanyan, Atiye, Neşe Erberk, Özgün, Başak Sayan, Betül Demir, Ece Vahapoğlu, Eylem Şenkal, Ezo Sunal, Gül Sunal, Gökhan Keser,  Hakan Bilgin, Kerem Görsev, Mehmet Erdem ve Sibel Tüzün gibi isimler de vardı.


‘81 İlde 81 Kütüphane Projesi Bankalararası Kart Merkezi D&R Herkese Kitap Vakfı
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında