Advert
Advert

Acemi Dergisi 23. Sayı

“Acemi Dergisi” yılın son sayısıyla okurlarına ‘merhaba’ diyor.

Acemi Dergisi 23. Sayı
Acemi Dergisi 23. Sayı Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1442 kez okundu.

ACEMİ DERGİSİNİN 23. SAYISI DOPDOLU

“Acemi Dergisi” yılın son sayısıyla okurlarına ‘merhaba’ diyor. 23. sayıya ulaşan iki aylık popüler gençlik ve edebiyat dergisi, birbirinden keyifli şiir ve yazılarıyla bir seneyi daha bitirmeye hazırlanıyor. Bu sayıda özellikle gençlerin ilgisini çekebilecek türden çok sayıda şiir ve yazı mevcut.
 
Geçen sayıyla birlikte dergide yer edinen “Fantazya” isimli köşede, yine Kayahan Demir imzalı bir korku hikâyesi yer almakta... Genç-yetişkin, fantazya edebiyatına düşkün tüm okurların beklentilerine mecra olacak gibi görünen bu köşe, şimdiden beklenen ilgiyi üzerine çekmişe benziyor.

Fatma Türkdoğan’ın yazar Cansaran Kızıltaş’ın “Uzağın Sesi” isimli son öykü kitabı için hazırladığı inceleme yazısı ise başka dikkat çekecek türden bir bölüm...

Bu sayıdaki şiirler; Kevser Evsen, Hasan Ildız, Mehmet Zahit Eren, Ömür Öter ve Yaşar Gökçeli imzalarıyla yer aldı.

Pınar Vardar, Bahar Uysal, Zeycan Çınar, Burhan Gültekin, Burçin Özmaya Çankaya, Aslı Ulusoy, Fatma Türkdoğan ve Kayahan Demir adlı yazarlar da birbirinden farklı türlerdeki düz yazılarıyla dergide yerlerini aldı.

Ayrıca bu sayı; sayfalarını süsleyen estetik görünümlü sanatsal resimleriyle, edebiyat ziyafetinin yanı sıra okurlarına görsel şölen de sunacağının vaadini veriyor.

İyi okumalar.

(Şeref Yılmaz)

Acemi Acemi Dergisi Acemi Edebiyat Dergisi 23. Sayı Sayı 23
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında