Advert
Advert

Mecburlar İle Tanışın

Mecburlar.Com, dopdolu içeriğiyle, kültür dünyamızın yeni mekanlarından biri...

Mecburlar İle Tanışın
Mecburlar İle Tanışın Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1158 kez okundu.

www.mecburlar.com

 

Hayat-sanat-edebiyat ekseninde yayın hayatına başlayan site, sanatın her dalından özgün ve yayınlanmamış içeriği internet medyasında sizlerle buluşturuyor.

 

Aklımızı kurcalayan “Mecburlar Kimdir?” sorusuna ise şimdilik “En büyük mecburiyetleri yaşamak ve ölmektir.” sloganıyla cevap alıyoruz. Hayatın içindeki her şeyin edebiyatta bir şekilde yer bulabileceğine inanan site ekibi, sanatsal ve edebi bir bakış açısının yanında mizah da katarak amatör ve profesyonel çalışmaları takipçilerine sunuyor.

Mecburlar kadar sitenin gizemli kahramanı; Bay M de merak konusu… Daha önce hiç denenmemiş bir tarzda takipçilerin karşısına çıkmaya hazırlanan bu karakter, şimdi ve daha sonra adının açıklanmasını istemiyor. Bay M aslında hepimizin ne kadar da mecbur olduğunu ispatlamak gibi iddialı bir işe girişmiş, mecburiyetlerimizin bizi birbirimize bağlayan şeyler olduğuna inanıyor. Bay M, kısaca yazıyor, çiziyor ve çeşitli listeler yapıyor.

 

Sitede özetle düzyazı, şiir, kitap-dergi tanıtımı, kitap önerileri, hayata dair listeler, plastik sanatlar, müzik, fotoğraf, sinema yazıları, karikatür gibi sanat dallarının yanı sıra yaşamın içinden blok yazıları yer alıyor. Mecburlar Ailesi, herkesin paylaşacağı bir şeyler vardır düsturuyla her türden çalışmayı siz değerli takipçilerden bekliyor.

 

Mecburlar kendilerini sürekli yenilemeye ve yeni seslere, eserlere yer vermeye kendini mecbur hissetmektedir. Siz de bu mecburiyetin gönüllü zinciri olmak isterseniz Mecburlar’a ulaşabileceğiniz mail adresi; mecburlar@gmail.com

Mecburlar Mecburlar.Com mecburlar.com
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında