Advert
Advert

Kahve, Çikolata Ve Kitap Festivali'nde Son Gün

Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi'nde, 18 – 27 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen yepyeni festival Kitap Kahve Çikolata Festivali yarın sona eriyor.

Kahve, Çikolata Ve Kitap Festivali'nde Son Gün
Kahve, Çikolata Ve Kitap Festivali'nde Son Gün Nisan
Bu içerik 4555 kez okundu.

Bu yıl ilk defa gerçekleştirilen “Üç Tutku: Kitap Kahve Çikolata Festivali” 18 - 27 Aralık 2015 tarihleri arasında Harbiye Askeri Müze’de ziyaretçilerini ağırladı. Dünyada da ilk kez düzenlenen fuarda yarın son gün.

İlk defa bir festival çatısı altında bir araya gelen. Üç Tutku: Kitap Kahve Çikolata Festivali'nde ziyaretçiler çeşit çeşit kahveleri yudumlayarak, leziz çikolataları tadına baktı bununla birlikte yayınevlerinin kitaplarını inceleyerek, festivale konuk olan yazarlarla sohbet etme fırsatı da yakaladılar.

10 gün boyunca süren festivali ziyaret edenler, katılımcıların düzenleyeceği atölyelere de katılım gösterdiler. Her gün 5 ünlü yazarı ağırlayan etkinlikte çeşitli workshoplar, müzik dinletileri, söyleşiler, imzalar düzenlendi. Etkinlikte ayrıca ilk kez bir koleksiyonerin "Çikolata Kartları Koleksiyonu" da sergilendi.

“Üç Tutku: Kitap Kahve Çikolata Festivali”ne Kahve Dünyası, Cafe Nero, Caribou, Lindt, Arzum, Divan, Elit, Nespresso, İş Kültür, Babil.com, Can Yayınları, İletişim, Ayrıntı gibi kahve, kitap ve çikolata dünyasının sevilen isim ve markaları katıldı.

Fuarın son gününde yer alan yazarlar ve söyleşi saatleri şöyle:

Şair Onur Behramoğlu "Kâhin Şairler - Şiirlerden Fal Tutmak" söyleşisi 15:00-16:00 saatleri arasında.
Gülşah Elikbank söyleşisi saat 14:00'de.
Tunç Kılınç'la "Sıfır Muhabbet" saat 15:00'de.
Enver Aysever aykırı söyleşisi saat 17:00'de

Üç Tutku Kitap Kahve Çikolata Festivali Kitap Kahve Çikolata Tunç Kılınç Fikir Atölyesi Enver Aysever Gülşah Elikbank Onur Behramoğlu Festival Çikolata Kartları Koleksiyonu Can Yayınları Kahve Dünyası Cafe Nero
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında