Advert
Advert

İşte Türkiye'nin Kedi Sevgisinin Kanıtı

Adore Mobilya, kedi evleri tasarladı ve internet sitesi üzerinden 10 ₺ kargo bedelini ödeyen herkese kedi evlerini gönderdi. Üretilen 1982 adet kedi evi sadece birkaç saat içinde tükendi.

İşte Türkiye'nin Kedi Sevgisinin Kanıtı
İşte Türkiye'nin Kedi Sevgisinin Kanıtı Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2307 kez okundu.

Adore Mobilya, kedi evleri tasarladı ve internet sitesi üzerinden 10 ₺ kargo bedelini ödeyen herkese kedi evlerini gönderdi.

Üretilen 1982 adet kedi evi sadece birkaç saat içinde tükendi.

Yakın zaman önce görev yaptığı caminin kapılarını kedilere açan imam hakkındaki haberleri izlemiş ve aynı haberlerde dinimizde ve kültürümüzde kedilerin yerini, geçmişten bu güne gelen kedi sevgimizi görmüştük. Son yıllarda kediler başta olmak üzere sokak hayvanları için oldukça güzel projelere imza atılıyor. Ücretsiz dağıtılan kedi evleri bunun başında geliyor.

Adore Mobilya da benzerlerine göre oldukça sağlam bir kedi evi üreterek müşterilerine 10 ₺ kargo bedeli karşılığında sundu. Oldukça ilgi çeken kedi evleri sadece 2,5 saat içerisinde tükendi. 1982 adet kedi evi tükenince ve müşterilerin talepleri devam edince firma yeniden üretim yapma kararı aldı.

Özellikle oldukça uygun fiyat ile müşterilerine ulaştırdığı kitaplıklarıyla tanıdığımız Adore Mobilya'yı bu projesinden ötürü tebrik ediyoruz.

Adore

Kedi Evi

Adore Kedi Evi

Adore

Adore Mobilya Kedi Evi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında
Edebiyat Haberleri'nin Dört Yeni Anketi Yayında