13. Açık Radyo Günleri Başladı

20 yıl önce yayın hayatına başlayan Açık Radyo'nun bu yıl on üçüncüsünü düzenlediği Açık Radyo Dinleyici Destek Projesi Özel Yayını, 19 Mart'da başladı. 27 Mart 'da son bulacak...

13. Açık Radyo Günleri Başladı
13. Açık Radyo Günleri Başladı Nisan
Bu içerik 2518 kez okundu.

20 yıldır hiç bir sermayeye ve gruba bağlı olmadan yayın hayatına devam eden Açık Radyo bu yıl on üçüncüsünü düzenlediği Dinleyici Destek Özel Projesi 19 Mart Cumartesi sabahı başladı.

13. Radyo Günleri kapsamında programcılar, dinleyiciler, sanatçılar, müzisyenler, edebiyatçılar, oyuncular, gazeteciler ve bilimciler bir araya gelerek sanat ve bilimlerini konuşturacak ve yeni destekçilere çağrıda bulunacaklar.

13. Radyo Şenliği’nin konukları arasında Ahmet Ali Arslan, Ata Demirer, Badi Gardi, Barış Mı, Başak Yavuz, Biz, Burak Güven, Can Güngör, Cemal Ünlü, Ceyl’ân Ertem, Cihan Mürtezaoğlu, Cümbüş Cemaat, Ege Çubukçu, Feryal Öney, Gülay Diri, Güzin Değişmez, Hakan Vreskala, Harun Tekin, Luxus, Marsis, Meluses, Mert Fırat, Muammer Ketencoğlu, Nil İpek, Özdemir Erdoğan, Peyk, Reverie Falls On All, Tomurcuk Vakfı Ritim Grubu, Uğur Yücel ve Umay Umay gibi isimler ve gruplar yer alıyor.

Bununla birlikte 27 Mart Dünya Tiyatro Günü için Melih Cevdet Anday'ın  "Dikkat Köpek Var" oyununu; Entegre Sanat rejisiyle Meltem Cumbul, Nejat İşler, Güven Kıraç, Zeyno Günenç, Hakan Pişkin, Sercan Gidişoğlu ve Oğuz İşçi'nin seslendirmesiyle dinleyiciye ulaşacak.

Açık Radyo Günleri Açık Radyo Açık Radyo Dinleyici Destek Projesi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba