Advert
Advert

Dünya Çocuk Kitapları Haftasında Erdem Yayınlarından İlham Veren Proje

8-20 Kasım 2016 tarihleri arasında Kitap Yurdu'ndan aldığınız her Erdem Yayın Grubu kitabı için bir kitap Van'ın Erciş ilçesindeki bir köy okuluna hediye ediliyor. (Edebiyat Haberleri)

Dünya Çocuk Kitapları Haftasında Erdem Yayınlarından İlham Veren Proje
Dünya Çocuk Kitapları Haftasında Erdem Yayınlarından İlham Veren Proje Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 559 kez okundu.

8-20 Kasım 2016 tarihleri arasında Kitap Yurdu'ndan aldığınız her Erdem Yayın Grubu kitabı için bir kitap Van'ın Erciş ilçesindeki bir köy okuluna hediye ediliyor.

Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle Erdem Yayın Grubu tarafından hazırlanan projeye göre, kitapyurdu.com üzerinden satılan her Erdem Yayın Grubu kitabı için 1 kitap, Erciş Hocaali Akmercan İlkokuluna hediye edilecek. 

Konu ile ilgili Erdem Yayın Grubu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

Erdem Yayınları’ndan kendinize aldığınız her kitap, Van Erciş Hocaali Akmercan Köyü İlkokulu’na yeni bir kitap kazandırıyor.

Erdem Yayınları olarak Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı çocuklar gibi şen bir etkinlikle kutluyoruz. Hep birlikte Van Erçiş Hocaali Akmercan İlkokulu’nun boş raflarını kitaplarla dolduruyoruz. Birlikte oluşturacağımız bu kütüphane için yapmanız gereken tek şey 8-20 Kasım tarihleri atasında www.kitapyurdu.com adresinden Erdem Yayın Grubu’nun kitaplarını almak. Biz de aldığınız her kitap için Hocaali İlkokulu’nun kütüphanesindeki boş raflara bir kitap koyuyoruz.
Ülkemizin okuma istatistiklerine göre en fazla kitap okuyan grup 7 ile 14 yaş arası çocuklar. Okumayı seven çocuklarımıza kitaplarla dolu, hayalden hayale geçecekleri, umut dolu bir dünya sunma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. 1984 yılında başlayan yolcuğumuzda neredeyse 2000 kitaba ulaştık. Milyonlarca çocuğun hayallerine girdik ve güzel bir dünyanın hedefini kendileri küçük, idealleri büyük okurlarımızla birlikte kovaladık. İstiyoruz ki siz değerli okurlarımızla birlikte, maddi imkânı kısıtlı okullarımıza kütüphane kapıları açalım. Siz okudukça, Van Ercişli çocuklar da okusun.
Yapmanız gereken tek şey www.kitapyurdu.com adresinden bir Erdem* kitabı almak! Siz kitabınızı alın biz de Hocaali Akmercan Köyü İlkokulu’na kitap gönderelim! Çünkü “Okumak Yaşamaktır!”

*Erdem Yayın Grubu markaları: Erdem, Erdem Çocuk, Minik Ada, Düş Değirmeni, UMP


http://www.kitapyurdu.com/yayinevi/erdem-yayinlari/7770.html

Erdem Yayın Grubu

Edebiyat Haberleri
12.11.2016
Erdem Yayınları Erdem Yayın Grubu
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hayal Bilgisi Dergisi 24. Sayısında
Hayal Bilgisi Dergisi 24. Sayısında
İlk Türkçe Çocuk Dergisi 150 Yıl Sonra Ortaya Çıktı
İlk Türkçe Çocuk Dergisi 150 Yıl Sonra Ortaya Çıktı