HAYAL BİLGİSİ 30. SAYISINDA: #DURMUYORUZ ÜRETİYORUZ

Ayşe Ünsal ve Cihat Albayrak yönetiminde yayın hayatını sürdüren Hayal Bilgisi Edebiyat ve İyilik Dergisi 30. sayısına ulaştı.

HAYAL BİLGİSİ 30. SAYISINDA: #DURMUYORUZ ÜRETİYORUZ
HAYAL BİLGİSİ 30. SAYISINDA: #DURMUYORUZ ÜRETİYORUZ Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1915 kez okundu.

Yeni sayı ile ilgili detayları paylaşan Albayrak, Hayal Bilgisi'nin Ekim-Kasım 2018 tarihli 30. sayısından itibaren iki ayda bir çıkacağını belirtti. 

Hayal Bilgisi, yen sayısında halk ve çocuk kütüphanelerinin örnek etkinliklerini derleyerek bir seçki yayınladı. Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı 200 halk kütüphanesine dağıtımı yapılan dergi, böylelikle hem kütüphanelerin güzel etkinliklerini okuruna sunmuş olacak hem de derginin ulaştığı kütüphanelerdeki görevliler örnek çalışmalar hakkında fikir edinebilecekler. 

Hayal Bilgisi ve Ercişli Emrah 2018 Ödüllerinin sonuçlarının açıklandığı derginin yeni sayısında ayrıca Ercişli Emrah Şiir Ödülü 2018'de finale kalan çok sayıda şiir ile ilk üçe giren şiirler de yayınlanmış. 

Halit Yıldırım, Nurullah Deveci, Yaşar Bayar, Abdurrahim Zararsız, Adem Yağmur, Cihat Albayrak, Ayşe Ünsal, M Furkan Canlı, İdris Kalkan, Mustafa Işık, Selami Özkan, Coşkun Oba, Mikail Demir, Kevser Evsen, Kadir Huylu, Hüseyin Güzel, Gülşen Doğramacı, Ali Çınkılıç, Dicle Baran, Hüseyin Çekin, Mustafa Özke, Merve Kuşcu, Perihan Berberci, Mücahit Akıncı, Rukiye İsmayilov, Timur Sarı, Tuğba Avcı, Aysel Kaymaz, Cebrail Ödemiş, Faruk Güven, Furkan Deniz, Tarık Eşref, Hatice Meraklı, Fuat Oskay, Fatma Nur Kasapoğlu, Serpil Akçay, Rukiye Önler, Mikail Çelik, Samet Zenginoğlu, Rıfat Eroğlu, Tunay Özer

Kapak çizimini Atölye Balık'tan Ahmet Demir'in, dizgi ve tasarımını Yunus Ünsal'ın yaptığı Hayal Bilgisi'ne yıllık abonelik kargo hariç 30 TL. Abone olmak için 05063559719 nolu telefona Whatsapp, Bip yada SMS yoluyla ulaşabilirsiniz. hayalbilgisi@windowslive.com adresine hem abonelik taleplerinizi ulaştırabilir hem de yeni sayılar için eserlerinizi gönderebilirsiniz.

Hayal Bilgisi

Hayal Bilgisi Edebiyat ve İyilik Dergisi Cihat Albayrak Ayşe Ünsal
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba