Bukoli ile Kitap Siparişlerinizde Kargo Sizi Bekliyor

Babil ve Kitap Yurdu'nun da dahil olduğu Bukoli.Com adlı girişim, kargolarınızı (şimdilik) İstanbul sınırları içerisinde belirlenen çiçekçi, büfe gibi yüzlerce noktaya teslim ediyor. Böylece özellikle çalışanlar ve mesai saatleri içerisinde evde bulunmayanlar, kargolarını örneğin mahallelerindeki çiçekçiden teslim alabiliyorlar.

Bukoli ile Kitap Siparişlerinizde Kargo Sizi Bekliyor
Bukoli ile Kitap Siparişlerinizde Kargo Sizi Bekliyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2704 kez okundu.

Babil ve Kitao Yurdu'nun da dahil olduğu Bukoli.Com adlı girişim, kargolarınızı (şimdilik) İstanbul sınırları içerisinde belirlenen çiçekçi, büfe gibi yüzlerce noktaya teslim ediyor. Böylece özellikle çalışanlar ve mesai saatleri içerisinde evde bulunmayanlar, kargolarını örneğin mahellelerindeki çiçekçiden teslim alabiliyorlar.

E-ticaretin ülkemizde hatırı sayılır şekilde büyümesiyle birlikte, günlük hayatlarımızda kargo teslimatları da bir hayli önem kazandı. 

İş yerinde karog teslim alamayan ve mesai saatleri içerisinde evinde kimse bulunmayan çalışanlar, kargolarını teslim almakta sorunlar yaşıyorlardı. 

Bukoli adlı girişim, bu sorunu iyi okumuş ve ihtiyaca yönelik oldukça güzel bir uyuglama başlatmış. 

Kitap satış sitelerinden Babil ve Kitap Yurdu'nun da dail olduğu sisteme göre, internet sitesinden siparişinizi tamamlarken, Bukoli seçeneğini işaretliyor ve İstanbul'da 33 ilçedeki yüzlerce noktadan size en yakın olanına, iş yerinin açık olduğu saatleri de görerek karar veriyorsunuz. Böylece, kargonuz, belirlediğiniz noktaya ulaşıyor ve siz 3 gün içerisinde ne zaman müsait olursanız kargonuzu o zaman teslim alabiliyorsunuz. 

Uygulamanın tüm Türkiye'ye yayılmasını ümit ediyor ve girişim ekibini tebrik ediyoruz.

Bukoli bukoli.com Babil babil.com Kitap Yurdu kitapyurdu.com
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba