34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 7 Kasım'da Başlıyor

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Mizah temasıyla 7 Kasım’da başlıyor.

34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 7 Kasım'da Başlıyor
34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 7 Kasım'da Başlıyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1238 kez okundu.

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle gerçekleştirilen 34. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı, onur konuğu olarak Romanya’yı konuk etmeye hazırlanıyor. Uluslararası Salon kapsamında fuarın ilk 4 günü (7-10 Kasım) açık olacak Romanya ülke standında Romanya edebiyatı ve kültürü tüm renkleriyle yer bulacak. 

Dört gün süresince Romanya’nın önde gelen yazarları İstanbul Kitap Fuarı’nda okurlarıyla bir araya gelecek. Onur konuğu, aralarında Nobel edebiyat ödülü adayı Mircea Carterescu ve Matei Visniec gibi çok değerli yazarların olduğu bir programla fuar ziyaretçileriyle buluşmaya hazırlanıyor. Ayrıntılı program ve davetli yazar listesi Eylül ayı başında düzenlenecek basın toplantısında açıklanacak.

İstanbul Kitap Fuarı aynı zamanda 100. Yaşını kutladığımız Aziz Nesin’i anmak üzere Nesin Vakfı ve Nesin Yayınları işbirliği ile bir program hazırlıyor. Program kapsamında Aziz Nesin’in edebi kişiliği, yaşamı ve eserleri üzerine söyleşi, panel ve bir de sergi gerçekleştirilecek.

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı’nın onur çizeri Tan Oral, teması ise Mizah: Hayata Gülümseyerek Bakmak.


Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı 34.Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Kitap Fuarı Aziz Nesin Tan Oral Romanya Mircea Carterescu İstanbul Kitap Fuarı TÜYAP Türkiye Yayıncılar Birliği
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba