Doktorlar Hakkında Bildiklerinizi Değiştirecek Bir Eser: TEK DOKTOR

Koton Kitap etiketini taşıyan eser Brendan Reilly tarafından kaleme alınmış. Tek Doktor tüm kitabevlerinde!

Doktorlar Hakkında Bildiklerinizi Değiştirecek Bir Eser: TEK DOKTOR
Doktorlar Hakkında Bildiklerinizi Değiştirecek Bir Eser: TEK DOKTOR Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 5482 kez okundu.

Bu kitabı hemen satın almak için tıklayın!

Bir hekimin itirafları: TEK DOKTOR, raflarda!

Amerikan tıbbının benzersiz seslerinden birinin anlattığı epik hikâye Tek Doktor’da seçkin bir hekimin kariyerinde karşılaştığı yaşam değiştiren deneyimler anlatılıyor. 

Her gün karşılaştığı krizler ve hayal kırıklıkları arasında bölünen Dr. Reilly, göz korkutan birkaç zorlukla aynı anda uğraşmak mecburiyetinde; tanınmış bir eğitim hastanesinin yoğun servislerinde ilgilendiği sıra dışı hastalar; doksan yaşındaki annesiyle babasının ölümcül hastalıkları ve üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen aklından çıkartamadığı kapanmamış bir dosya. 

Dr. Reilly’nin hastaları ve yakınları ciddi tehlikeler atlatır, yürek parçalayan kararlarla boğuşur ve tıbbın iyileştirme gücünün sınırlarıyla yüzleşirken Tek Doktor parçalara ayrılmış, insani yönünü yitirmiş, ticaret odaklı ve gerçek ilginin zor bulunduğu sağlık hizmeti sistemini bütün çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. 

Tek Doktor ilginç karakterlerle dolu, karanlık sırları, esrarengiz hastalıkları, imkânsız düşleri olan insanların hikâyelerini hassas ve empatik bir dille anlatıyor, bir zamanlar bütün hekimlerin el üstünde tuttuğu mesleki değerleri hatırlatıyor. Tek Doktor Dr. Brendan Reilly’nin doktorluk hakkındaki “hakikati” anlama arayışı ve tek doktorun yaratabileceği farka dair dokunaklı bir vasiyet.

#TekDoktor tüm kitabevlerinde.

(Tanıtım Bülteninden)
Koton Kitap Tek Doktor


Koton Kitap Tek Doktor Brendan Reilly
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba