1. Sultanbeyli Kitap Fuarı 29 Eylül'de Başlıyor

Sultanbeyli bir ilki gerçekleştiriyor! Sultanbeyli Belediyesi 29 Eylül – 04 Ekim 2015 tarihleri arasında 1. Sultanbeyli Kitap Fuarı’nı düzenleyerek ilçede bir ilki gerçekleştiriyor.

1. Sultanbeyli Kitap Fuarı 29 Eylül'de Başlıyor
1. Sultanbeyli Kitap Fuarı 29 Eylül'de Başlıyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2735 kez okundu.

Sultanbeyli bir ilki gerçekleştiriyor! Sultanbeyli Belediyesi 29 Eylül – 04 Ekim 2015 tarihleri arasında 1. Sultanbeyli Kitap Fuarı’nı düzenleyerek ilçede bir ilki gerçekleştiriyor. Fuar 29 Eylül salı saat 11.00’de kapılarını ziyaretçilere açıyor.

Sultanbeyli kent meydanında yapılacak olan kitap fuarına, geniş okuyucu kitlesine sahip 30’u aşkın seçkin yayınevi katılıyor.

Geniş kitleler tarafından beğeniyle okunan 12’yi aşkın yazar fuar süresince okuyucularıyla buluşacak. Onur konukları olarak İhsan Süreyya Sırma ve Rasim Özdenören’in davet edildiği fuarda Sibel Eraslan, Ahmet Turgut, Mustafa Armağan, Cihan Aktaş, Erhan Afyoncu, Esra Elönü, Beşir Ayvazoğlu, Ahmet Taşgetiren, Tarık Tufan, Yavuz Bahadıroğlu gibi bir çok yazar okuyucularla söyleşi etkinliğinde buluşacak ve kitaplarını imzalayacaklar.

1. Sultanbeyli Kitap Fuarı 04 Ekim pazar gününe kadar her gün 10.30 – 20.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Detaylı bilgi için tıklayın.

Hayal Bilgisi Edebiyat Dergisi olarak biz de fuarda olacağız. 7 numaralı Okur Kitaplığı standında dergimize ulaşabilirsiniz.

1. Sultanbeyli Kitap Fuarı Sultanbeyli Kitap Fuarı Sultanbeyli Belediyesi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba