Reklam ve İletişim

Reklam seçenekleri ve fiyat bilgisi için lütfen iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşın. editor@edebiyathaberleri.com

Reklam ve İletişim
Reklam ve İletişim Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 15669 kez okundu.

EdebiyatHaberleri.Com 1 yıllık deneme yayınının ardından, 1 Temmuz 2014'te resmi yayınına başlayan ve kültür-sanat-edebiyat alanlarında üretime dayalı haber yayını yapan, kitap tahlillerinin yer aldığı, ülkemizde yayınlanan edebiyat dergileri ile ilgili arşiv oluşturmayı amaçlayan, Hayal Bilgisi Edebiyat Dergisi editörleri ve yazarlarınca hazırlanan bir internet sitesidir. 

edebiyathaberleri.com arşiv içeriği ile Google'da "Edebiyat Haber" aramasında ve yüzlerce başka aramada ilk sıralarda yer alıyor. Halihazırda 13000 kişilik bir Facebook sayfamız ve editör kadromuzun yönettiği Twitter hesaplarımız mevcuttur. Ayrıca, Google+, Instagram, Pinterest ve Blogger hesaplarımız aktif olarkak ullanılmaktadır. Sosyal medya entagrasyonumuz ile birlikte içeriğimiz her gün on binlerce farklı okura ulaşmakta ve uzun yıllardır edebiyat alanında faaliyet gösterdiğimiz için kitlemiz içeriğimize ilgi göstermektedir.

editor@edebiyathaberleri.com

Reklam Kitap Tanıtımı Edebiyat Haber Edebiyat Haber
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba