Çocuklar İçin Karakter Eğitimi Dergisi: Bizim Bahçe

Bizim Bahçe Dergisi 123. sayısına ulaştı.

Çocuklar İçin Karakter Eğitimi Dergisi: Bizim Bahçe
Çocuklar İçin Karakter Eğitimi Dergisi: Bizim Bahçe Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2995 kez okundu.

Her sayısında birbirinden değerli “değer”lerimizin işlendiği Bizim Bahçe’de, bu ay da okurları pırıl pırıl bilgiler, cıvıl cıvıl hikâyeler, kıkır kıkır eğlenceler bekliyor!

“Bir Aydınlık Yolculuğu” temalı bu sayıda, aydınlığa giden yolda en gerekli azığımızın “kitaplar” olduğunu söyleyen “Çocuklarla Baş Başa” köşesinin yazarı Bestami Yazgan diyor ki: 

Güzel çocuklar,

Bu yaşlarda arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Arkadaşlarınız, sizi ihmal ettiğinde kırılır ve ilk gördüğünüz yerde sitem edersiniz. Kitaplar öyle mi ya? Masadaki kitaba günlerce el sürmeseniz, fakat bir gün sayfasını açsanız “Nerde kalmıştık?” der gibi sizinle konuşmaya başlar. İçinde ne varsa paylaşır cömertçe. Çünkü kitaplar hiç küsmeyen dostlardır. Ayrıca okuduğunuz kitapları arkadaşlarınıza hediye ederek bir kitap kardeşliği oluşturabilirsiniz.
İnsan, bilgisinin ne kadar az olduğunu ancak yeni şeyler öğrenince anlıyor. Daha geçtiğimiz günlerde bu dergiden öğrendim. Neyi mi? Bizi erkek değil de sadece dişi sivrisineklerin ısırdığını. Ne kadar çok öğreneceğimiz şeyler var, bir bilseniz!

Bizim Bahçe Çocuk Dergisi

Bizim Bahçe Bizim Bahçe Dergisi Çocuk Dergisi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba