Müzikli Edebiyat 2016’ya Doç. Dr. Özer Şenödeyici İle Girdi

Radyo dinlemeyi, dinleyip duygulanmayı, duygulanıp tefekkür etmeyi arzulayan herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Müzikli Edebiyat programını kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Müzikli Edebiyat 2016’ya Doç. Dr. Özer Şenödeyici İle Girdi
Müzikli Edebiyat 2016’ya Doç. Dr. Özer Şenödeyici İle Girdi Nisan
Bu içerik 3963 kez okundu.

Her hafta pazar günü saat 11.00’de TRT Nağme’de ve pazartesi saat 21.00’de TRT Radyo 1’de yayınlanan “Müzikli Edebiyat” programının 2016 yılındaki edebiyat danışmanı Dokuz Eylül Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden Doç. Dr. Özer Şenödeyici olacak.
Müzik danışmanlığını Hakan Önel’in ve sunuculuğunu Funda Koray’ın üstlendiği programda eski kültürümüzde müzik ve edebiyatın buluştuğu müstesna eserler icra edilecek.
Şenödeyici, bu eserlerin tarihî ve kültürel arka plânına ışık tutarken Önel, eserlerin müzikal değerleri üzerinde duracak.
Osmanlı edebiyatına ve müziğine ilgi duyanların kaçırmaması gereken Müzikli Edebiyat programı dinleyicilerine hoşça vakit geçirerek öğrenme imkânı sunuyor.
Radyo dinlemeyi, dinleyip duygulanmayı, duygulanıp tefekkür etmeyi arzulayan herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği Müzikli Edebiyat, sosyal paylaşım platformlarında da oldukça ilgi görüyor.
Kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

Müzikli Edebiyat TRT Radyo 1 TRT Nağme Müzik Edebiyat Radyo
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba