Biletler Para Yerine Kitap Karşılığı

Beşiktaş'ta düzenlenen “Markopaşa Müzikali"nde biletler, Anadolu'daki okulların kütüphanelerine destek olmak amacıyla kitap karşılığı verildi.

Biletler Para Yerine Kitap Karşılığı
Biletler Para Yerine Kitap Karşılığı Nisan
Bu içerik 1632 kez okundu.

Mert Fırat'ın “İhtiyaç haritası'' projesi ile Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin müzikalini dev bir organizasyonda birleştiren Beşiktaş Belediyesi katılımcılardan bilet yerine kucak dolusu kitap getirmelerini istedi. Fulya Sanat Merkezi'nde düzenlenen “Markopaşa Müzikali"ne gelenlere biletleri para yerine kitap karşılığı aldılar.
Projenin amacı Anadolu'daki okulların kütüphanelerini zenginleştirmek. Müzikalde Süheyl ve Behzat Uygur'un yanı sıra Şahnaz Çakıralp, Nejla Uygur, Uğur Babürhan, Kahraman Sivri, Ömer Yılmaz, Leyla Yüngül ve Burcu Afşin gibi isimler de yer aldı.

Müzikale Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, “Beşiktaş Belediyesi'nin halka açık ücretsiz oyunlarında yeni bir kuralla sahneye çıkıyoruz. Anadolu da kütüphanesiz okulları İstanbullu kitapseverlerin ellerindeki kitapları getirerek oyunlarımıza gelecekler. Oyunlarımıza girerken ücret yerine kitap verecekler" dedi. Murat Hazinedar'ın eşi Özlem Hazinedar da başkanın konuşmalarına şunları ekledi, “ İnsan olarak yaşayabilmenin tek yolu birbirimizin yaralarına merhem olmaktır. Gerçekten bu anlamlı gecede Markopaşa Müzikalini seslendiren ekibe çok teşekkür ediyoruz. Beşiktaş Belediyesine de böyle bir organizasyonda aracı olduğu için çok teşekkür ediyoruz."Beşiktaş Belediyesi Mert Fırat Markopaşa Müzikali Süheyl Uygur Behzat Uygur Müzikal Para Yerine Kitapla Bilet
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba