'Bir Yudum Kitap' Okuyun

Biryudumkitap.com adresine abone olun, e-posta kutunuza her gün 5 dakikada okuyabileceğiniz, en iyi hikâye ve roman pasajlarından gelsin...

'Bir Yudum Kitap' Okuyun
'Bir Yudum Kitap' Okuyun Nisan
Bu içerik 2300 kez okundu.

Biryudumkitap.com, kitap aşıkları için geliştrilen e-posta kutunuza her sabah 5 dakikada okuyabileceğiniz en iyi hikâye ve roman pasajlarını gönderen bir servistir. Bütün kitap aşıklarına ücretsizdir.

Popülarite değil; edebiyat kaygısı güden, sadece edebiyat dünyasının tanınmış yazarlarından değil, genç kalemlerin de eserlerinden pasajlar yayınlayan ancak çoğunlukla Türk Edebiyatı'na yer verilen içeriklerle birlikte dünya edebiyatından da izler veren çözüm odaklı okuma servisi Bir Yudum Kitap.

Okumaya zamanınız mı yok, yoksa ne okuyacağınızı mı bilmiyorsunuz? Biryudumkitap.com'a abone olsun tüm bu sorunlarınız çözümünü bulsun.

Abone olmak için: http://bit.ly/1MhVP7a

BiryudumkitapCom Biryudumkitap Bir Yudum Kitap Kitap Okuma Servisi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Editör     2016-07-11 Neslihan Hanım gönderdikleri pasajların yazarlarından birkaç örnek verir misiniz?
Neslihan KARA     2016-07-11 Merhaba, Bu sisteme ben de üye olmuştum ama daha sonra aklıma telif hakkı geldi. Yetkililere mail attım ama cevap vermediler. Birçok kitabın ilk sayfalarında izin alınmadan alıntı yapılamayacağı hakkında uyarılar var mesela. Bu sitenin her sabah mailimize gönderdiği pasajlar telif hakkına uygun mudur ?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba