Güzel Bir Girişim: Hediye Kavanozu

Hediye Kavanozu, arkadaşlarınızı mutlu etmek için oldukça güzel çözümler sunan bir girişim. (Edebiyat Haberleri)

Güzel Bir Girişim: Hediye Kavanozu
Güzel Bir Girişim: Hediye Kavanozu Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2413 kez okundu.

Hediye Kavanozu, arkadaşlarınızı mutlu etmek için oldukça güzel çözümler sunan bir girişim. Siteyi incelemek için buraya tıklayın. 

Girişim kendini şu metinle tanıtıyor:

Hediye Kavanozu Türkiye’deki hediye sektörüne yeni bir soluk getirmek ve müşterilerinin önemli bir problemini çözerek onlar için güçlü bir hediye alternatifi olmak üzere 2016 yılının Mart ayında kuruldu.

Hediye Kavanozu, insanların özel günlerde ve özel anlarda sevdiklerine alacakları hediye konusunda “Ona ne alsam?” sorusuna en iyi cevap.

Hediye Kavanozu, insanların ihtiyacı olan özel gün hediyesi için özel olarak hazırlanmış konsept kavanozlarıyla sevdikleri kişileri mutlu etmelerine yardımcı olmaktadır. Her bir özel gün için hazırlanmış konsept kavanozlarda, güne uygun özel ve tasarımlı hediyeler, şık bir sunum, özel günün anlam ve önemine uygun mesajlar, mutluluğun, şaşkınlığın ve merakın her üründe katlanarak artacağı çeşitlilik bulunmaktadır.

Hediye Kavanozu’nun özel günler ve bunlara uygun konsept kavanozlar ürün skalasında; anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, öğretmenler günü gibi herkes tarafından kutlanan özel günlerin kavanozlarının yanı sıra tarihi insanlara göre değişkenlik gösteren doğum günü, yeni ev tebriği, yeni iş tebriği, yeni bebek tebriği ve mezuniyet gibi özel gün kutlamalarının yapıldığı hemen hemen her güne uygun olarak tasarlanmış kavanozlar da bulunmaktadır.

Hediye Kavanozu aslında insanların içlerinden gelen sese kulak veriyor ve şunları söylüyor:

Her defasında çiçek, çikolata, kazak ya da kupa almak sence de biraz sıkıcı olmaya başlamadı mı?

Hediye Kavanozu sana “Hediye işini bana bırak!” diyor.

Sevdiğin kişiyi mutlu etmek için heyecanla aradığın o hediye işte burada. Hediye Kavanozu ona yapmak istediğin sürpriz için içeriğindeki çeşitli hediyeler ve pek çok mutluluk verici mesaj ile seni bekliyor. Sana ise sadece Hediye Kavanozu’nu verdiğin kişinin sevinciyle bir kez daha mutlu olmak kalıyor.

Merak etme hediye kavanozunun içeriği hediye almak istediğin o özel gün ve hediyeyi vereceğin kişi düşünülerek özel olarak çoktan hazırlandı bile. Ona neden hediye almak istediğini, karşındaki kişide hangi duyguyu uyandırmayı umduğunu ve hediyeyi vereceğin kişinin bu özel günde senden ne beklediğini biliyoruz. Bu yüzden de o özel günü daha anlamlı kılacak bir hediye ile karşındayız daima.

Hediye Kavanozu ile tüm özel günlerde ve özel durumlarda sevdiklerini mutlu etmek isteyenlere her şeyin düşünüldüğü güçlü, şık ve mutlu bir alternatif sunuyoruz.


Edebiyat Haberleri
09.07.2016

Hediye Kavanozu İlham Verenler Girişimler
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba