İğrençliği Başlatan Başlık: Sibel Kekilli'den Yeni Filmler Geliyor

NTV'nin bugün internet sitesinde yayınlayıp ardından sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir haber var. Haber Sibel Kekilli ile ilgili. (Edebiyat Haberleri)

İğrençliği Başlatan Başlık: Sibel Kekilli'den Yeni Filmler Geliyor
İğrençliği Başlatan Başlık: Sibel Kekilli'den Yeni Filmler Geliyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 7474 kez okundu.

NTV'nin bugün internet sitesinde yayınlayıp ardından sosyal medya hesaplarından paylaştığı bir haber var. Haber, Sibel Kekilli ile ilgili.

"36 yaşındaki oyuncu, Dennis Gansel’in yönetmenliğini üstlendiği “Berlin I Love You” (Berlin Seni Seviyorum) filminde oynayacak. Bu projenin ardından Kekilli, Daphne Charizani imzalı “Im Feuer” (Ateşte) adlı filmin çekimlerine katılacak."

Detay tamam, ancak haber "Sibel Kekilli'den Yeni Filmler Geliyor" başlığı ile sosyal medyada paylaşılınca Facebook'ta yüzden fazla iğrenç yorum yapıldı. 

Başlığa bu halinin özellikle verildiği belli. Ancak sosyal medya kullanıcılarının her birinin ayrı ayrı suç sayılabilecek yorumlar yapmaları kabul edilebilir değil. NTV'nin bu yorumlara müdahalede bulunmaması da ayrıca eleştirilmesi gereken bir hareket. 

İşte o yorumlardan bazıları:


Sibel Kekilli

*
Sibel Kekilli

*

NTV'nin paylaşımını eklenti olarak aşağıya alıyoruz. 
Paylaşım yapılalı 7. saat olmasına rağmen yorumlara müdahalede bulunulmamış. İlerleyen saatlerde müdahale olursa haberimizi o doğrultuda güncelleyeceğiz.

Görsel: NTV

Edebiyat Haberleri
11.07.2016

Sibel Kekilli Sinema Filmi Beyazperde Beyaz Perde NTV
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hamid     2017-01-12 Yorumlar itibara kastediyor. Kabul edilemez. Bununla beraber hırsızın(veya arsızın) hiç mi suçu yok diyesi de geliyor insanın. Haberde gayrı ahlaki fiili olan iki taraftan biri ta'na uğruyor sadece. Bir terslik yok mu bu işte? Yoksa "sanat" için her şey mubah mı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba