Popüler Edebiyat Bir Kitapla Daha Saldırıyor

Kendini resmi sosyal medya hesabında "Türkiye'nin en çok satan yazarı" ifadesiyle tanıtan Kahraman Tazeoğlu, yeni kitabıyla gündemde. (Edebiyat Haberleri)

Popüler Edebiyat Bir Kitapla Daha Saldırıyor
Popüler Edebiyat Bir Kitapla Daha Saldırıyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1617 kez okundu.

Kendini resmi sosyal medya hesabında "Türkiye'nin en çok satan yazarı" ifadesiyle tanıtan Kahraman Tazeoğlu, yeni kitabıyla gündemde.

Destek Yayınları'ndan çıkan "Allah'a Emanet Ol" adlı kitabı ile ilgili hemen her gün çok sayıda paylaşım yapan Tazeoğlu'nun paylaştığı kitap görselinin yanındaki "vav" şeklindeki tespit dikkat çekiyor.

Kitap sadece Kitap Yurdu üzerinde şu ana kadar 901 adet sattı.

Tanıtım yazısından:

Allah’a emanet edilmek, Yaradan’ın rahmet yağmuruna şemsiyesiz bırakılmak, onun vereceği derde de, kedere de, ihlasa da, sınava da, huzura da layık olunabilecek sıfatta olmak demekti. Biri sende bu sıfatı görebilmişse, sen o sıfatta görülmüş olmanın hakkını vereceksin, tefekkür edeceksin, Rabb’ine teslim olacaksın. Biri seni Allah’a emanet etmişse seni görmeden ölmez. Biri seni Allah’a emanet etmişse kimse seni çalamaz. Bir insanın emanet edileceği en güvenli yer arşıâlâdır. Biri Allah’a emanet edildiğinde eksiksiz ve bozulmadan, bırakıldığı gibi geri alınır. Zeynep, giderken onu inandığı güce emanet etmişti. Furkan’ı hayatta tutan şey de işte bu oldu.


Edebiyat Haberleri
26.07.2016

Kahraman Tazeoğlu Destek Yayınları Allaha Emanet Ol
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba