Zerdali Dergisi Eserlerinizi Bekliyor

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim gören dört öğrencinin çıkardığı Zerdali'nin 3. sayısı hazırlanıyor. (Edebiyat Haberleri)

Zerdali Dergisi Eserlerinizi Bekliyor
Zerdali Dergisi Eserlerinizi Bekliyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2532 kez okundu.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim gören dört öğrencinin çıkardığı Zerdali'nin 3. sayısı hazırlanıyor.

Zerdali ekibi, yeni sayı için şu çağrıyı yaptı:

Merhaba Zerdali okurları ve yazarları! Dergimizin üçüncü sayısı için eserlerinizi son olarak 20 Ağustos'a kadar gönderebilirsiniz. (Makale, öykü, şiir, deneme, gezi yazısı, fíkir, inceleme vb) yazılarınızı bize gönderin.

Eserlerinizi gönderirken; word sayfasına geçirip öyle göndermeniz temennimizdir. Yazım ve noktalama işaretlerine riayet edilerek gönderilsin lütfen. Anlamsal ve yazı geçişlerinde uygun bir mizac kullanılması esastır. 

Tek işimiz ve isteğimiz bu dergiyle yaşanabilir bir dünya'ya kapı aralamak. Zerdali " Gerçek bir edebiyat görevini yaparsa, o toplumun değişeceğine ve huzur bulacağına" olan inancı ve şiariyla yola çıkmıştır.

Eserleriniz de argo ve ideolojik içerikli bir üslup olmaması en büyük isteğimizdir. Kalemden geçen bir kurtuluşa... Kalem sahiplerine selamlar olsun! O güzel sabahta beraber uyanmaya var mısınız?

Bu adrese eserlerinizi gönderebilirsiniz: zerdali.edebiyat.dergisi@gmail.com


Edebiyat Haberleri
16.08.2016

Zerdali Zerdali Dergi Zerdali Dergisi Zerdali Edebiyat Dergisi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba