Ezberbozan Bir Eğitimci: Serkan Beyaz

Çorum'da faaliyetlerine başlayan Ezberbozan Akademi'nin sahibi Serkan Beyaz, ütopya gibi bir eğitim sistemi ile karakter inşası yapıyor. (Edebiyat Haberleri)

Ezberbozan Bir Eğitimci: Serkan Beyaz
Ezberbozan Bir Eğitimci: Serkan Beyaz Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3460 kez okundu.

Çorum'da faaliyetlerine başlayan Ezberbozan Akademi'nin sahibi Serkan Beyaz, ütopya gibi bir eğitim sistemi ile karakter inşası yapıyor.

Ders başarısını artırırken aynı zamanda öğrencilerde istendik davranışlar oluşturmaya çalışıyor. Kötülüklerdne uzak tuttuğu öğrencilerinin, çeşitli sosyal sorumluluk projelerine katılmalarını sağlayarak onları iyiliğe yönlendiriyor. 

Ezberbozan Akademi'nin son etkinliğini Serkan Beyaz'dan dinleyelim:


MAKİNE DEĞİL İNSAN! 

Çocuklara bugün Türk Kızılayı nedir neler yapar ve nasıl gönüllü olunur anlattık. Yetmedi sahada beraber insanları kan vermeye davet ettik. İletişim, gönüllülük, iyilik, öz güven gibi eğitimleri yaşadıkları şehrin insanları içinde öğrendiler. Çocuklarımız asla bir yarış atı yada test makinesi değildir. Ezberbozan akademi eğitimleri fark yaratır. Ancak, gerçekten isteyen kişilere. 

*

Çorum Ezberbozan Akademi sosyal etkinlik programı Kızılay tanıtımı ve gönüllülük günü. Ezberbozan akademiye özel bu eğitim modelinde çocuklar özgüven, iyilik teması ve iletişim eğitimlerini sahada uygulamalı olarak alırlar. Okul başarısı yanında kişisel gelişim eğitimleri de alan çocuklarımız yaşıtlarına göre fark oluşturur. 


Ezberbozan Akademi

Ezberbozan Akademi

Edebiyat Haberleri

25.08.2016

Serkan Beyaz Ezberbozan Akademi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba