Şehit Halil Kantarcı Yetimhanesi İçin Defter Tasarladılar

Bir grup güzel insan 15 Temmuz şehitlerinden Halil Kantarcı için bir defter tasarladı. Defterin geliri Halil Kantarcı Yetimhanesine aktarılıyor. (Edebiyat Haberleri)

Şehit Halil Kantarcı Yetimhanesi İçin Defter Tasarladılar
Şehit Halil Kantarcı Yetimhanesi İçin Defter Tasarladılar Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 4253 kez okundu.

Bir grup güzel insan 15 Temmuz şehitlerinden Halil Kantarcı için bir defter tasarladı. Defterin geliri Halil Kantarcı Yetimhanesine aktarılıyor. 


Projeyi yürütenlerin duyurusu şu şekilde:


Selâm!

Biz bir şey yaptık. (Biz; bir grup hanım kardeşiniz.) Her sayfasında Halil Kantarcı abinin bir tiviti olan bir defter tasarladık. Sonra çok hayırsever bir amca (Ankara-Semih Ofset) defterimizi ücretsiz bastı. Defterleri satıp gelirini Halil abinin yetimhanesinin YETİMLERİNE aktaracağız inşallah. Afişte Ankara ve İstanbul'daki satış noktalarımızın bilgisi var. Onun dışında sipariş için yapamanız gereken; Sadaka Taşı Derneği'ne DEFTER notu ile defter başı 10 lira olarak belirlediğimiz ücreti ödeyip ekran fotosu ya da makbuzları mail adresimize göndermek. Bu belgeler elimize ulaştığında defteri adresinize kargolayacağız.

Efendim, defterlerimiz sınırlı sayıda ve sınırsız güzellikte. Çorbada tuz da çok önemli bir katkı, biliyorsunuz. Kaçırmayın derim:)

Defteri temin etmek için ücreti buradan ödeyebilirsiniz.

Halil Kantarcı

Edebiyat Haberleri

25.08.2016

Halil Kantarcı Halil Kantarcı Yetimhanesi 15 Temmuz Darbe Girişimi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba