Çocuklar Şebnem Ablaları ile Masal Dünyasında

Manken ve TV Sunucusu Şebnem Schaefer çocukların hayal dünyalarında yeni masallar yaratmak için Çocuk Atölyesi’nde!

Çocuklar Şebnem Ablaları ile Masal Dünyasında
Çocuklar Şebnem Ablaları ile Masal Dünyasında Nisan
Bu içerik 2645 kez okundu.

Cihangir’de açılan yeni etkinlik mekânı CreAtolye çatısı altında yer alan Çocuk Atölyesi, 4-6 yaş grubu çocuklar için yepyeni bir atölye çalışması başlatıyor. Manken ve TV sunucusu Şebnem Scheafer ile gerçekleştirilecek atölyede minik kahramanlar hem anlatılan masalı dinleyecek, hem de zaman zaman masalın devamını kendilerince ilerletecekler. 

 

Şebnem Scheafer ile Masal Uydurma Atölyesi

Çocukların, bebeklikten itibaren ebeveynlerinin onlara kitap okuması ile başlayan “Dinleme Serüveni” ileriki yaşlarında da devam etmeli diye düşündük ve yakından tanıyıp çok sevdiğimiz Şebnem Schaefer ile 30 Ekim Pazar günü 13:00-14:00 arasında yeni bir atölye çalışması hazırladık. "Şebnem Schaefer ile Masal Uydurma Atölyesi" ile çocukların hayal gücünü zorlamasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Atölyede neler mi yapıyoruz? Hep birlikte bir hikâye tasarlayıp onun içerisinde hiç ama hiç bilmediğimiz bir yolculuğa çıkıyoruz. Hem de Şebnem Abla’nın renkli rehberliğinde… Bu yolculukta başımıza türlü maceralar geleceğinin garantisi bizden!

 

Atölye Tarih/Saati : 30 Ekim Pazar 13:00-14:00 

Atölye Seans Ücreti           : 75 TL

Yaş Grubu                          : 4-6 yaş

Mekan                                : Çocuk Atölyesi Oba Sk 2A Cihangir Beyoğlu

Eğitmen                             : Şebnem Schaefer

 

Eğitmen Hakkında/Şebnem Schaefer: Model, sunucu ve oyuncu olan Şebnem Schaefer, 1984 Frankfurt doğumlu. Çok sayıda markanın, kampanyanın reklam, katalog ve tanıtım yüzü oldu. Yurtiçi ve yurtdışında sayısız ünlü tasarımcı ve markanın defilesinde yer aldı. Çocuklara yönelik programla da dâhil olmak üzere farklı TV ve sinema projelerinde yer aldı. Frankfurt Johann Wolfang Goethe Universitesi'nde Siyaset ve Kamu Yönetimi bölümünü bitiren Schaefer, aynı zamanda Türkiye ve Almanya arasında elçi rolü üstleniyor ve sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Halen Türkiye ve Almanya arasında farklı projeler için mekik dokuyan Schaefer, çok sevdiği çocuklarla birbirinden renkli projelerde bir araya gelmeye devam ediyor.

 

Bilgi için     : Nermin Ferhan Karamuti 0533 477 59 51 - 0542 241 89 

Mail            : atolye@cocukatolyesi.net

Şebnem Scheafer Masal Atölyesi Creatölye Çocuk Atölyesi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba