Bir Kitap Size Bir Kitap Onlara

Erdem Yayın Grubu, Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle oldukça güzel bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. (Edebiyat Haberleri)

Bir Kitap Size Bir Kitap Onlara
Bir Kitap Size Bir Kitap Onlara Nisan
Bu içerik 3003 kez okundu.

Erdem Yayın Grubu, Dünya Çocuk Kitapları Haftası nedeniyle oldukça güzel bir sosyal sorumluluk projesi başlattı:

Erdem Yayınları’ndan kendinize aldığınız her kitap, Van Erciş Hocaali Akmercan Köyü İlkokulu’na yeni bir kitap kazandırıyor.

Erdem Yayınları olarak Dünya Çocuk Kitapları Haftası’nı çocuklar gibi şen bir etkinlikle kutluyoruz. Hep birlikte Van Erciş Hocaali Akmercan İlkokulu’nun boş raflarını kitaplarla dolduruyoruz. Birlikte oluşturacağımız bu kütüphane için yapmanız gereken tek şey 8-20 Kasım tarihleri atasında www.kitapyurdu.com adresinden Erdem Yayın Grubu’nun kitaplarını almak. Biz de aldığınız her kitap için Hocaali İlkokulu’nun kütüphanesindeki boş raflara bir kitap koyuyoruz.

Ülkemizin okuma istatistiklerine göre en fazla kitap okuyan grup 7 ile 14 yaş arası çocuklar. Okumayı seven çocuklarımıza kitaplarla dolu, hayalden hayale geçecekleri, umut dolu bir dünya sunma hedefiyle çalışmaya devam ediyoruz. 1984 yılında başlayan yolcuğumuzda neredeyse 2000 kitaba ulaştık. Milyonlarca çocuğun hayallerine girdik ve güzel bir dünyanın hedefini kendileri küçük, idealleri büyük okurlarımızla birlikte kovaladık. İstiyoruz ki siz değerli okurlarımızla birlikte, maddi imkânı kısıtlı okullarımıza kütüphane kapıları açalım. Siz okudukça, Van Ercişli çocuklar da okusun.


Yapmanız gereken tek şey www.kitapyurdu.com adresinden bir Erdem* kitabı almak! Siz kitabınızı alın biz de Hocaali Akmercan Köyü İlkokulu’na kitap gönderelim! Çünkü “Okumak Yaşamaktır!”
*Erdem Yayın Grubu markaları: Erdem, Erdem Çocuk, Minik Ada, Düş Değirmeni, UMP


Erdem Yayın Grubu'na ait markalara ulaşmak için tıklayın:

ERDEM YAYINLARI
ERDEM ÇOCUK
MİNİK ADA
DÜŞ DEĞİRMENİ
UMP

Edebiyat Haberleri
08.11.2016

Çocuk Kitapları Haftası Dünya Çocuk Kitapları Haftası Erdem Yayınları Erdem Yayın Grubu
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba