2017 Bilgi Kültür Takvimi İle Tanışın

Delta Kültür Yayınları yeni yıl için yine dolu dolu bir takvim hazırlamış. 2017 Bilgi & Kültür Takvimi ile tanışmaya ne dersiniz?

 2017 Bilgi Kültür Takvimi İle Tanışın
 2017 Bilgi Kültür Takvimi İle Tanışın Nisan
Bu içerik 3786 kez okundu.

(Tanıtım Bülteninden)

Bilgi & Kültür Takvimi, arkasındaki mukavva düzenek sayesinde masada ya da duvarda kullanılabilen yapraklı bir takvimdir. Ön sayfalarda yer alan ve her günü özel kılan bilgiler, resimlerle desteklenmiştir. Arka sayfalar ise aşağıdaki başlıklardan oluşmaktadır.

Soru: Genel kültürünüze katkı sağlayacak sorulardan oluşur. Her sorunun cevabı bir sonraki gün soru bölümünün sağ alt köşesinde yer alır.

Anekdot: Tarihte yaşanmış ilginç olaylar, önemli insanlardan hikâyeler, hazır cevaplar, ilginç olaylara bilimsel açıklamalar ve daha birçok anekdot bu bölümde yer alır.

İlginç: Uzay, hayvanlar, tarih, coğrafya, spor, genel kültür gibi çok çeşitli kategorilerde ilginizi çekebilecek bilgiler derlenmiştir.

Kitap: Tüm zamanların en çok satan ve en beğenilen kitaplarından alıntılar...

Pratik Bilgi: Günlük hayatınızı kolaylaştıracak, kişisel gelişiminize katkı sağlayacak pratik bilgiler...

Ne Diyoruz?: Sıkça kullanılan ancak çoğu zaman kökenini bilmediğimiz kelimeler, atasözleri, deyimler gibi kelime dağarcığınızı geliştirecek yepyeni bir bölüm...

 

Edebiyat Haberleri

15.11.2016

Delta Kültür Yayınları Bilgi Kültür Takvimi 2017 Kültür Takvimi 2017
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Merve Çelik     2016-11-16 Yine çok görünüyor, geçen sene de almıştım. İçeriği çok güzel, eğlenceli ve hiçbir yerde bulamayacağınız faydalı bilgilerle dolu. En kısa zamanda edineceğim, masamdaki yeri hazır :)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba