2. Mersin CNR Kitap Fuarı Başlıyor

Fuar 26 Kasım - 4 Aralık 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. (Edebiyat Haberleri)

2. Mersin CNR Kitap Fuarı Başlıyor
2. Mersin CNR Kitap Fuarı Başlıyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2700 kez okundu.

Geçtiğimiz sene yoğun ilgiyle karşılaşan ve 100 binin üzerinde kitapseveri ağırlayan CNR Mersin Kitap Fuarı’nı ikinci kez düzenleniyor.

CNR'dan yapılan açıklama:

Mersin bölgemizin en yeni kitap fuarı olma hedefiyle projelendirilen CNR Mersin Kitap Fuarı, 26 Kasım-04 Aralık 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde organize ediliyor.

Bu sene “Akdeniz ve Edebiyat” temasıyla yayıncılık dünyasının tüm taraflarını ortak bir platformda yeniden buluşturacak olan CNR Mersin Kitap Fuarı’nda aralarında Alfa, Altın Kitaplar, Can Yayınları, Epsilon, Ephesus,  Maviağaç, Metis, Timaş, Beyaz Balina, Kırmızı Kedi, YKY, İş Bankası Yayınları, İletişim Yayınları, Pegasus ve Semerkand’ın da bulunduğu 200'nin üzerinde yayınevi ve 350 marka okuyucularıyla kucaklaşmaya hazırlanıyor.

Çocuklara ve gençlere yönelik özel etkinlik alanlarının oluşturulacağı organizasyonda, ünlü yazarların katılacağı seminer, söyleşi ve imza günleri ile birlikte pek çok etkinlik  26 Kasım - 04 Aralık 2016 tarihleri arasında CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde hayat bulacak.

CNR Mersin Kitap Fuarı, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından Basın Yayın Birliği işbirliğinde organize edilecektir.


Edebiyat Haberleri
21.11.2016

Mersin Kitap Fuarı Kitap Fuarı CNR Kitap Fuarı
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba