Idefix'in "Kara Cuma" Kampanyasına Tepki

ABD'de, Black Friday yani Kara Cuma Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma günüdür ve bu günde pek çok marka ve AVM indirim yapar. (Edebiyat Haberleri)

Idefix'in
Idefix'in Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 4072 kez okundu.

ABD'de, Black Friday yani Kara Cuma Şükran Günü'nden sonra gelen ilk cuma günüdür ve bu günde pek çok marka ve AVM indirim yapar. 

Türkiye'de Idefix "Kara Cuma" ifadesiyle, "Black Friday idefix’te %50’ye varan indirimler ile yaşanır!" sloganını kullanarak indirim kampanyası yaptı ve sosyal medyadan olumsuz eleştiriler aldı. 

Black Friday

Emre Erkut: 
Türkiye ile alakası ne kara cumanın? kültür taklitçiliği ile bir yere varılmaz

Zeliha Kararmış:
Yok bugün alışveriş sana, özellikle bugün etmiyoruz alışveriş,kara cuma nedir ya hu, bir mübarek cumamız kalmıştı kötü sıfatlandırmağınız, ne yapalım batıda adı bu diye onu da karaladınız. Aferin, aheste aheste gidelim bakalım uçurumun kenarına kanatlarımız çıkacak mı? Çok gerekliyse Funny Friday falan deyin daha uyumlu hem oryante etmek diye bir şey var değil mi?


Edebiyat Haberleri
25.11.2016

Kara Cuma Idefix Black Friday
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
selda topak     2017-11-24 yok artık bu kadar da yapmayın. mübarek cumayı para uğruna kara cuma yapmayın. Maddiyatın üstünde değerlerimiz var bizim. dinimiz var!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba