Idefix'in 14 Şubat Kampanyası da Müşteri Şikayetleri İle Doldu

"Bir kitabın iki yarısı!" sloganı ile başlatılan kampanyanın sosyal medya tanıtımı gene tepkilerle karşılaştı. (Edebiyat Haberleri)

Idefix'in 14 Şubat Kampanyası da Müşteri Şikayetleri İle Doldu
Idefix'in 14 Şubat Kampanyası da Müşteri Şikayetleri İle Doldu Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3896 kez okundu.

Idefix'in son zamanlarda sosyal medyada paylaştığı her tanıtımın altına müşteri şikayetleri ekleniyor ve bu durumu daha önce edebiyathaberleri.com'da birkaç kez gündeme getirdik.

Son olarak 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili Facebook'ta paylaşılan tanıtım gene müşteri şikayetleri ile dikkat çekiyor. 

Tanıtım şöyle:

"Bir kitabın iki yarısı gibi olan kitapsever çiftlerin Sevgililer Günü hediyesi idefix’te."

Tanıtımla ilgisiz olarak yapılan ciddi şikayetlere ise Idefix'in hiçbir cevap vermemesi dikkat çekiyor.

Herhangi bir operasyonel aksaklıktan ziyade genel bir sorun olduğu izlenimi veren şikayetlere Idefix'in cevap vermesini umuyoruz.

İşte şikayetlerin bir kısmı:


Idefix


Edebiyat Haberleri
02.02.2017

Idefix Müşteri Hizmetleri idefixcom idefix.com Idefix.Com
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Alper EROĞLU     2017-07-22 İdefix den kitap alımlarında DİKKAT edilmesi gerekli hususlar Kampanyalara çok dikkat etmeniz lazım idefix bir banka zihniyetiyle çalışmakta şayet verdiği kuponlarda yanlış alıp yaptıysanız iptal etmiş olsanız bile fırsatı ganimet bilerek kuponunuzu iade etmiyor. Ben iyi okuyucu ve iyi bir müşteriyim kitapçılar için alım yaptığım süreleri içinde araştırma yapıyorum idefiks sizi çekmek için kuponlar veriyor fakat kitabın fiyatını yükseltiyor fakat siz kupona istinaden kitabın fiyatını uygun buluyorsunuz. Fakat herhangi bir yanlışlıkta size verilen kuponu iptal ediyor ve alım yapmadığınız halde kupon iptal oluyor. Sonra anlamsız yere kargo ücreti alıyor siz yazıyorsunuz asla size dönüş yapan kimse yok telefon ediyorsunuz karşınıza çıkan muhatap alacağınız şahıs/ şahıslar berbat. Ben adet olarak ayda 50 ile 70 adet kitap alıyorum bu dönem hal böyle olunca zararda büyük oluyor, şimdi bu siteye bakınca gördüm memnuniyet ve şikâyetten sonuç belli zaten alternatiflere yönelin dilerseniz e-mail ata bilirsiniz daha iyi alternatifleri size göndere bilirim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba