Nermin Mollaoğlu Londra Kitap Fuarı Üstün Başarı Ödülleri'ne Aday

Kalem Ajans'ın kurucusu Nermin Mollaoğlu Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri‘nde, Edebiyat Ajanları Ödülleri kategorisine aday gösterildi.

Nermin Mollaoğlu Londra Kitap Fuarı Üstün Başarı Ödülleri'ne Aday
Nermin Mollaoğlu Londra Kitap Fuarı Üstün Başarı Ödülleri'ne Aday Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3179 kez okundu.

Londra Kitap Fuarı kapsamında 2014 yılından beri Britanya dışındaki yayıncılık dünyasından başarılı isimleri ödüllendirmek ve başarılarına görünürlük kazandırmak amacıyla düzenlenen Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri‘nde, Edebiyat Ajanları Ödülleri kategorisinde bu yıl aday gösterilen isimler arasında Kalem Ajans‘ın kurucusu Nermin Mollaoğlu da yer alıyor. Ödüle aday olan diğer isimler ise, İspanya’dan Anna-Soler Pont ve Fransa’dan Pierre Astier oldu.

Birleşik Krallık Yayıncılar Birliği’nin desteğiyle düzenlenen Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri, son üç yıldır 16 farklı kategoride sahiplerini buluyor. Ödül, aynı zamanda dünyanın en büyük kitap fuarlarından Londra Kitap Fuarı’nın farklı paydaşları bir araya getirme özelliğinden de faydalanarak; yayıncı, kitabevi, ajans ve çevirmenler gibi dünyanın her yerinden yayıncılık endüstrisine katkıda bulunan isimleri kutlamayı hedefliyor.

Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri’nin kazananları 14 Mart’ta Londra’da düzenlenecek ödül töreniyle sahiplerini bulacak.

Kaynak

 

Edebiyat Haberleri

14.02.2017

Londra Kitap Fuarı Nermin Mollaoğlu Kalem Ajans Londra Kitap Fuarı Uluslararası Üstün Başarı Ödülleri Edebiyat Ajanı Ödülü
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba