Merdiven Altı Yazarlar

MerdivenAltiYazar.com 21 Temmuz 2014 tarihinde ansızın ortaya çıkmış bir edebiyat sanat mecrası. Bütün dergi/fanzin ve edebiyat mecralarıyla ortak dostluğu amaçlayıp edebiyatın aslında rekabetten çok birleşmeye ihtiyacı olan, egoizmden edebiyatı ayıklamayı amaçlayan bir platform...

Merdiven Altı Yazarlar
Merdiven Altı Yazarlar Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3718 kez okundu.

Aslında çok büyük hedeflerimiz yok.

Endüstri koşullarına yenilip eserlerini yayınlayacak mecra bulamayan yazarlara ‘Merdiven Altı’ bir tezgah kurmak istedik sadece…

Paramız olsaydı basılı dergi çıkarmaktı niyetimiz. Ancak, matbaa sahibinden haciz mektubu almaktan korktuğumuz için böyle bir işe girdik.

İsteğimiz, herkesle kardeş bir fikir-sanat platformu oluşturmak. Kültür-sanat alanında uğraş veren, emek verip çaba harcayan herkesin destekçisiyiz.

Şiir, eleştiri, dergi/fanzin tanıtımı, kısa film, belgesel, röportaj, fotoğraf, çizim, illüstrasyon, sinema eleştirisi, kitap tanıtımı, müzik, video çalışması vb. türlerdeki eserlerinizi merdivenalti.iletisim@gmail.com adresinden bize gönderebilirsiniz, seve seve yayınlarız.

Hepinizi paraya boğmak isterdik. Nitekim biz de kuruş kazanmadığımız için yazarlarımıza maddi bir yardımda bulunamıyoruz. Fakat teşekkür edebilme gibi bir lüksümüz var, bunu asla esirgemeyiz.

Kendini kuytuda kalmış hisseden herkesi buraya davet ediyoruz. Birlikte daha büyük boşluklar oluşturabilmek için kurduk Merdiven Altı Yazar’ı. Şimdi hep beraber tekrar ediyoruz:

"Hepiniz vardınız, hiçbiriniz yoktunuz."

Ayrıca kurduğumuz Merdiven Altı tezgah için eleştiri, görüş ve önerileriniz bizim için çok önemli.

Siz de Merdiven Altı Yazar ailesine kolayca katılabilirsiniz!

Bunun için merdivenalti.iletisim@gmail.com adresinden veya sitemizde yer alan formu doldurarak bize birkaç eser göndermeniz yeterli olacaktır.

www.merdivenaltiyazar.com

Facebook: www.facebook.com/merdiven.alti.yazar

Twitter: www.twitter.com/Merdiven_Alti_

Instagram: instagram.com/merdivenaltiyazar

Merdiven Altı Yazar merdivanaltiyazar www.merdivenaltiyazar.com Tezgah İnternet Sitesi En İyi Kültür Sanat Siteleri Edebiyat Sitesi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba