MSN Yayıncılık Eser Başvuru Çağrısı

Başvuru ile ilgili detaylar şöyle. (Edebiyat Haberleri)

MSN Yayıncılık Eser Başvuru Çağrısı
MSN Yayıncılık Eser Başvuru Çağrısı Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 4777 kez okundu.

Yayımlanması için önerdiğiniz araştırma-inceleme, hikaye, roman, sanat, kültür ve medya türlerinde dosyalarınızı ozkankaraca@atlantikmedya.com, e-posta adresine gönderebilir veya dosyanızın bir kopyasını kargo yoluyla adresimize ulaştırabilirsiniz. Yayınevimizin yayın politikası doğrultusunda şiir kategorisinde çalışmalar değerlendirmeye alınmamaktadır.

Çalışmanızın yayımlanıp yayımlanmayacağı hususunda kurgı dışı dosyalarında 2 ay, edebiyat dosyalarında ise 3 ay içinde size bilgi verilecektir. Yayıncılık ilkelerimiz gereği, yayınevimize gönderilen dosyalar değerlendirme sonrasında iade edilmez. Değerlendirmenin sonucunda olumlu ya da olumsuz dosya sahibine e-posta ile bilgi verilmektedir. Değerlendirme tamamlanmadan bilgi verilmesi söz konusu değildir. 

Bize ulaştırılan aday eserler, içerik, anlatım, kullanılan dil, Türkçe yeterliliği ve konu özgünlüğü açısından bir ön değerlendirmeye alınmakta, uygun görülen metinler Yayın Kurulu üyelerimize iletilmektedir. Yayın Kurulu onayından sonra, yayınevimiz uygun gördüğü dosya veya projeler hakkında başvuru sahibini ön görüşmeye davet eder. Telif, yayın süreci ve teknik düzenleme gibi konularda ayrıntılı bilgi bu görüşmede aktarılır.

Kitap çalışmanızın "MSN Yayıncılık" tarafından değerlendirilmesi için yapmanız gereken en önemli husus eser dosyasının tamamlanmış olması gerekmektedir. Son halini almamış dosyalar değerlendirmeye alınmamaktadır. Dosyanızı biçim olarak tercihen Times New Roman- 12 punto ve 1,5 satır aralığı özelliklerini kullanmanızı öneriyoruz.

Dosya Başvurusu İçin

 1. Kitap adı:
 2. Yazar adı:
 3. Adres:
 4. Sabit Telefon:
 5. Cep Telefonu:
 6. E-posta:

Lütfen Aşağıdaki Bilgileri Kitap Dosyanıza Ekleyiniz

 1. Kitabınızın konusu nedir?
 2. Kitabınızın türü nedir? (Araştırma / inceleme, roman, öykü, edebiyat - eleştiri, edebiyat - inceleme türleri dışında dosya değerlendirmeye alınmamaktadır.)
 3. Sayfa sayısını yazınız.
 4. Kitabınızı kısaca özetleyiniz. (3 sayfayı aşmayınız)
 5. Kitabınız hangi bölümlerden oluşuyor? Ana hatlarıyla sıralayınız.
 6. Kitabınızın hedef okur kitlesi kimlerden oluşur?
 7. Bu konuda basılmış başka kitaplar var mı? Varsa bu çalışmanın diğer kitaplara göre öne çıkan özellikleri nelerdir?
 8. Özgeçmişinizi ekleyiniz.
 9. Herhangi bir basılı yayın organında yazılarınız yayınlanmış ise isimlerini belirtiniz.

Öneri, eleştiri veya kitaplarımızla ilgili soru, sorunlar ve paylaşımlar için lütfen atlantikmedya@gmail.com adresine iletebirsiniz.


Edebiyat Haberleri
26.03.2017

MSN Yayıncılık
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba