Kitap Fuarları Para Basıyor

18. Merzifon Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında bu yıl ikinci kez düzenlenen Kitap Fuarı'nda Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı okumaya özendirmek için harika bir uygulamaya imza attı.

Kitap Fuarları Para Basıyor
Kitap Fuarları Para Basıyor Nisan
Bu içerik 4053 kez okundu.

Merzifon Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında 1- 9 Nisan tarihleri arasında ikincisi düzenlenen Merzifon Kitap Fuarı, 70'ten fazla yayınevi ve 100'den fazla yazarın katılımıyla gerçekleşti. Okurların da yoğun ilgisiyle tamamlanan fuarda bir ilk yaşandı. Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı okumaya özendirmek için harika bir uygulamaya imza attı. Fuara özel alışveriş çeki yaptıran Alp Kargı, bu çeklerin öğrencilere eşit olarak dağıtılmasını sağladı. Çekleri alan herkes fuara gelerek çeklerle kitap satın alabilirken, çekler üzerine nakit eklenerek kullanılabildiği gibi, eğer para üstü kalıyorsa üzeri nakit olarak da alınabildi.

Bu güzel uygulama amacına ulaşırken, ülkemiz eminiz ki yeni okurlar kazanmanın ve çocukları okumaya özendirmenin gururunu yaşadı...

Cağaloğlu Yayınevi sosyal medya hesabından bu uygulamayı şu sözlerle değerlendirmiş:

"İşte Kültür Şehri ve Belediyesi, Kültür adamlığı budur.

Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı okumayı özendirmek için Kitap Fuarına özel alışveriş çeki yaptırıp tüm öğrencilere eşit olarak dağıtmış.

Herşey o kadar güzel düşünülmüş ki çeki alan herkes fuara geliyor ve ya üste para vererek yada bu saygın çekin üzerini nakit olarak alarak kitap satın alıyor. 

Özetle Ülkemizde Sağcı Solcu yoktur,
İyiler ve Kötüler,
Namuslular ve Namussuzlar var.

Belediye Başkanı Alp Kargı'ya ve Başta Mesut Özkaracalar bey olmak üzere bu güzelliklerde emeği olan tüm çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürler..."

Edebiyat Haberleri
10.04.2017

Merzifon Kültür ve Sanat Etkinlikleri 2. Merzifon Kitap Fuarı Alp Kargı Merzifon Belediye Başkanı Kitap Fuarı Okumaya Özendirme Kitap Çeki Oku Kitap
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba