Ulusal Medya Wattpad İçin Gözlerini Yeni Açtı

Biz uzun zamandır bu konuları gündeme getiriyor, eleştiriyor ve çağrılarda bulunuyorduk. Ulusal medyanın gözü ise daha yeni açılıyor! (Edebiyat Haberleri)

Ulusal Medya Wattpad İçin Gözlerini Yeni Açtı
Ulusal Medya Wattpad İçin Gözlerini Yeni Açtı Nisan
Bu içerik 3910 kez okundu.

Wattpad ile başlayan süreç, bildiğiniz gibi pek çok büyük yayınevinin doğrudan ya da alt markaları aracılığıyla yayınladıkları kitaplar ile tehlikeli bir hal almıştı. Özellikle lise dönemindeki genç kızları hedef kitle olarak gören bu kitaplar, her türlü olumsuzluğu barındırıyor ve en doğru tabirle gençlerimizi zehirliyor. 

Bu konuyu pek çok kez gündeme getirdik. Birkaç kez bu yayınevleri, kitlelerin tepkisiyle de karşılaştı. Ancak ulusal medya bu problemi görmek yerine, kitap fuarlarında bu kitapları yazan çocuk yaştaki yazarların imza günlerindeki kuyruklarla ilgilendi. Falan yazarın 8 saat aralıksız kitap imzaladığı ilgilerini çekti, ancak satılan kitabın çocukları, gençleri nelere sevkettiğiyle ilgilenmediler.

Şimdi Yeni Şafak'ta yayınlanan bir haberle bu konuya dikkat çekiliyor. Netice alınabileceğini umarak, bu haberi duyuruyor ve haberin içinde bağlantıları verilen imza kampanyasına katılmaya davet ediyoruz sizleri. 

Haberi okumak için tıklayın.


Edebiyat Haberleri
26.04.2017

Wattpad Genç Kız Edebiyatı
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba