Bütün Yayıncıların Başı PTT İle Dertte

Özel kargolara göre nispeten ucuz fiyatları ile yayıncıların ve özelde ise dergi yayıncılarının tercih ettiği PTT ne yazık ki hizmet kalitesi yönünden sınıfta kalıyor. (Edebiyat Haberleri)

Bütün Yayıncıların Başı PTT İle Dertte
Bütün Yayıncıların Başı PTT İle Dertte Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3747 kez okundu.

Özel kargolara göre nispeten ucuz fiyatları ile yayıncıların ve özelde ise dergi yayıncılarının tercih ettiği PTT ne yazık ki hizmet kalitesi yönünden sınıfta kalıyor. 

Son olay Osmanlı Çocuk dergisinin başından geçmiş. Derginin genel yayın yönetmeni, sosyal medyada yayınladığı video ile yaşadıklarını anlattı.
"Videomuzu izleyemeyenler için;
Tüm aramalarimiza muracatlarimiza rağmen, PTT en başta kabul ettiği hatasını sonradan kabullenmeyerek hiç de gerçekçi olmayan bahaneler öne sürmüştür. ne hikmetse yüzlerce abonemizin dergileri komsulari tarafından çalınmıştır. Resmi kurumlar ve giriste güvenlik olan sitelere ulasmamasina ise henüz bir cevap verilmemiştir. Yaklaşık bir buçuk aydır aramalarımıza rağmen yetkili kişiler asla bağlanmamış ve telefona bakan personellerden hoş olmayan uslupla cevaplar alınmıştır. Konuyu twitterdan yazdığımız genel müdür bizleri engelleyerek aslında kimin haklı kimin haksız olduğunu ortaya koymuştur. Bundan sonraki surecte hukuki mücadelemize başlayacagimizi ve asla bu yoldan geri dönmeyecegimizi bildirmek isteriz. Kimlere ulaşıp ulaşmadıgı bu ay içerisinde araştırılacak ve ulaşmayanlara yeniden dergilerini gondereceğiz. Her Abonemiz mutlaka 12 sayı alacaktır. Bu konuda içinizin rahat olmasını istiyoruz. 3. Sayimiz bu olaylardan oturu eylül başına ertelenmiştir. Bu mesele bizi yildirmamis, biktirmamis aksine daha da kamçılamastir. Çünkü vazifesini yapmaktan aciz, aldığı maaşın hakkı konusunda en ufak bir vicdani muhasebe yapmaya niyeti olmayanlar, bizlere karşı ise bizler doğru yoldayız demektir ve sonuna kadar da bu yolda devam etmemiz lazım gelir. 3. Sayımızda tekrar gorusmek üzere saygılarımızı sunuyoruz."Edebiyat Haberleri
16.08.2017

PTT PTT Kargo Osmanlı Çocuk
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba