Yarın Dergisi Yürüyüşünü Sürdürüyor

Yarın Dergisi Aralık-Ocak 3. sayısı ‘’Seyyid Ahmet Arvasi’’ dosyası ile çıktı.

Yarın Dergisi Yürüyüşünü Sürdürüyor
Yarın Dergisi Yürüyüşünü Sürdürüyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3210 kez okundu.

(Basın bülteninden.)
 

"Yarına söyleyecek sözümüz var" mottosuyla yayın hayatına başlayan Yarın Dergisi, bu sayısında Yazar ve Mütefekkir Seyyid Ahmet Arvasi dosyasıyla okuyucusuyla buluşuyor.

Yayın ekibi bu sayısında S. Ahmet Arvasi talebelerinden Yazar, Eğitimci, Hekim ve TEKDEN Film kurucularından Dr. Kemal Tekden ile Arvasi üzerine yapılmış söyleşiye yer veriyor.

Dergi bu sayısında Usta çizer Murat Yılmaz’ın çizgilerini yayınlamaya devam ediyor.

Şiire ağırlık veren Dergi 3. sayısında Ömer Koca, Ahmet Selim Gül, Uğurcan Güler, Serdar Öcal, Yavuz Selim Yaylacı, Ali Parlak, Süreyya Altunkara, Yusuf Alper Oyar, Muhammed İbrahim Balcı ve Muhammed Enes Kala’nin şiirlerine yer veriyor.

Seyyid Ahmet Arvasi’nin yaşamından kesitler sunan fotoğraf albümü dikkat çekiyor. Talebesi Dr. Kemal Tekden ile yapılan söyleşi Arvasi’yi yakından tanımak için iyi. Arvasi üzerine katkıda bulunan isimler şöyle: Hikmetullah Arvas, Alperen Akbaş, Ahmet Alperen Arvas, Mustafa Güçlü, Tuğrul Salman ve Nuray Aydemir.

Yarın’ın Aralık- Ocak sayısının yazarları ise Mehmet Bilal Yamak, Özge Özgür, Akif Aytaç, Elif Sönmezışık, Erhan Genç, Memduh Atalay, Aydın Hız, Habip Arvas, Haldun Lengerlioğlu, Bilgehan Bülbül, Ömer Bilgin, Ahmet Murat Atabay ve Davut Bayraklı.

yarindergi@gmail.com


Edebiyat Haberleri
18.12.2017

Yarın Dergisi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba