Türkiye Yazarlar Birliği 40. Yılında 40 Genç Yazarı Bir Araya Getiriyor

Türkiye Yazarlar Birliği'nin ilkini 31 Mart-3 Nisan 2016 yılında Kızılcahamam'da gerçekleştirdiği Genç Yazarlar Kurultayı'nın bu yıl ikincisi düzenlemektedir.

Türkiye Yazarlar Birliği 40. Yılında 40 Genç Yazarı Bir Araya Getiriyor
Türkiye Yazarlar Birliği 40. Yılında 40 Genç Yazarı Bir Araya Getiriyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1567 kez okundu.

(Basın Bülteninden)

Keşfedilmeyi bekleyen genç yazarlara kendilerini ifade imkânı sunan 2. Genç Yazarlar Kurultayı, bu yıl "Gençler ve Edebiyat" temasıyla 10-12 Eylül 2018 tarihlerinde, Yalova'da gerçekleştirilecektir.

Kurultaya katılan genç yazarlar, ülkemizin farklı yerlerinden gelen diğer yazarlarla tanışma fırsatını elde edebileceklerdir. Aynı zamanda bu kurultayda genç yazarlar, usta yazarlarla bir arada bulunma ve tecrübelerinden istifade etme imkanı da bulabileceklerdir.

2. Genç Yazarlar Kurultayı'na basılı bir eseri bulunan, daha önce yazıları çeşitli süreli yayınlarda yayımlanan ve otuz (30) yaşını aşmamış herkes başvurabilir. Son başvuru tarihi 24 Ağustos 2018'dir.  Türkiye Yazarlar Birliği'nin belirlediği kurul tarafından değerlendirilerek seçilen katılımcılara geri dönüş yapılacaktır.

2. Genç Yazarlar Kurultayı'na başvurmak için başvuru anketini doldurup yayımlanmış herhangi bir yazınızı  gencyazarlarkurultayi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

 ÖNEMLİ TARİHLER

  • Herhangi bir yerde yayımlanmış yazıların gönderilmesi ve başvuru formunun doldurulması için son tarih: 24 Ağustos 2018
  • Değerlendirme sonucunda kurultaya katılma hakkı kazanan genç yazarların ilanı: 01 Eylül 2018
  • 2. Genç Yazarlar Kurultayı'nın icra edileceği tarihler: 10-11-12 Eylül 2018

2. Genç Yazarlar Kurultayı'na başvurmak için tıklayınız.

TYB
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba