Arıcan MEMURSEN Genel Başkanı Yalçın’ı Ziyaret Etti

Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Genel Başkanı Prof. Dr. Musa Kazım Arıcan, Memur Sendikaları konfederasyonu (MEMURSEN) Genel Başkanı Ali Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Arıcan MEMURSEN Genel Başkanı Yalçın’ı Ziyaret Etti
Arıcan MEMURSEN Genel Başkanı Yalçın’ı Ziyaret Etti Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1196 kez okundu.

31.01.2019 tarihinde gerçekleşen ziyarette, Başkan Arıcan TYB'nin yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Birliğin kuruluşundan itibaren birçok kurum ve kuruluşla iş birliği yaparak ülkemizin kültür, fikir ve sanat hayatına özverili ve etkili katkılar sunduklarını belirten Arıcan, 40. Yıl nedeniyle de ilmi-fikri bilgi şölenleri, edebi toplantılar, şiir şölenleri ve edebiyat söyleşilerini gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Arıcan, bir süredir yapımı süren MEMURSEN hizmet binasının tamamlanarak hizmete girmesi nedeniyle de Yalçın'a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

MEMURSEN Genel Başkanı Ali Yalçın'da yaptığı konuşmada ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bir ülkenin ekonomik kalkınmasının yanı sıra kültür ve sanat alanında da başarılı olmasının gerektiğine vurgu yapan Yalçın, özellikle kültürel değerlerimizin gençlerimize kazandırılması konusunda, bu alanda hizmet veren sivil toplum kuruluşlarına büyük görevler düştüğünü söyledi.

Konuşmalardan sonra Arıcan, Yalçın'a, İbrahim Ulvi Yavuz'da Eyüp Beyhan'a  TYB'nin yayınlarından hediye ettiler.

Eğitim, kültür, sanat ve edebiyat konularında ortak projelerin yapılabileceğinin de gündeme geldiği ziyarete TYB Genel Sekreteri Dr. Muhammet Enes Kala, Mali Sekreter Fatih Gökdağ, TYB Vakfı 2. Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz, başkan danışmanı Ferhat Koç, Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Erdemir, İdari İşler Müdürü Mustafa Ekici,   MEMURSEN Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Esen ve Genç MEMURSEN Genel Başkanı Eyüp Beyhan da katıldı.

TYB Ali Yalçın Musa Kazım Arıcan MEMURSEN
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba