Karne Hediyesi Olarak Verebileceğiniz 4 Kitap

Bayramdan hemen sonraki hafta milyonlarca çocuk karne alacak ve yaz tatili başlayacak. Çocuklara karne hediyesi olarak verebileceğiniz 4 kitap önerimiz var.

Karne Hediyesi Olarak Verebileceğiniz 4 Kitap
Karne Hediyesi Olarak Verebileceğiniz 4 Kitap Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 1650 kez okundu.

Hayal Bilgisi Edebiyat ve İyilik Dergisi yayın yönetmenleri Ayşe Ünsal ve Cihat Albayrak'ın birlikte kaleme aldığı kitaplar genel olarak her yaştan okura iyilik fikirlerini sunmayı amaçlıyor. 

Özellikle İyilik Ajandası ile her yaştan okuru hedefleyen çift, İyilik Çetesi 1 ve 2 ile Vecihi Hürkedi kitaplarında ise çocukları hedef kitle olarak alıyor. 

İyilik Ajandası yılın her günü için bir iyilik/etkinlik önerisi sunan bir kaynak eser. 2016 Aralık ayında ilk baskısı yapıldı ve 2017 boyunca tüm Türkiye'de yüzlercek işi tarafından eşzamanlı olarak uygulandı. 

İyilik Çetesi 1 ve 2 kitapları, Anadoludaki tüm şehirler hakkında birer öykü içeriyor. Öykülerle hem şehirlerin farklı güzellikleri/özellikleri tanıtılıyor hem de o şehirlerdeki çocuk karakterlere çeşitli iyiikler yaptırılarak okuyan çocuklara örnek olması sağlanıyor. 

Vecihi Hürkedi kitabı adını çiftin evinde yıllardır yaşayan kedilerinden alıyor. Sahiplendikleri sokak kedisinin 5 yıllık hayatını anlattıkları kitap ile çift, çocuklara hayvan sevgisi kazandırmayı ve çocukları olumsuz davranışlardan uzak tutmayı amaçlıyor. 

İyilik Ajandası'nı satın almak için tıklayın. 

İyilik Çetesi 1 kitabını satın almak için tıklayın. 

İyilik Çetesi 2 kitabını satın almak için tıklayın. 

Vecihi Hürkedi kitabını satın almak için tıklayın. 

Ayşe Ünsal Cihat Albayrak İyilik Çetesi İyilik Çetesi 1 İyilik Çetesi 2 Vecihi Hürkedi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba