Bibliyofil Yazarları Okurla Buluşturuyor

Cine5 ekranlarında izleyici ile buluşan Bibliyofil adlı programı Münir Üstün sunuyor.

Bibliyofil Yazarları Okurla Buluşturuyor
Bibliyofil Yazarları Okurla Buluşturuyor Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 12637 kez okundu.

Münir Üstün’ün sunumuyla edebiyat dünyasının renkli sayfalarında, eserlerin yaratıcıları yazarlarla dolaşmak için “Bibliyofil” Cine5 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Kelimelere hayat katanların dünyasında, konuk yazarlarla yapılan keyifli sohbetler “Bibliyofil” ile ekranlarınıza geliyor.

Yeni Bölüm: Her Çarşamba Saat 22:10'da

Tekrar: Her Perşembe Saat: 15:40'ta

Münir Üstün Kimdir?

1970 yılında Ankara’da doğdu. 1988-1994 yılları arasında Okusan Yayıncılık’ta bilgi işlem ve pazarlama sorumlusu olarak çalıştı. 1994’de Arslan Yayıncılık’ta işletmeci olarak görev yaptı. 1997’de Göksa Kağıtçılık’ın kurucu ortağı oldu. 1999’da Birun Kültür Sanat Yayıncılık’ı kurdu. Münib Engin Noyan, Sibel Eraslan, İbrahim Paşalı, Cem Karaca, Fatih Kısaparmak, Geveze, Fikri Akyüz gibi önemli isimleri yayın camiasına kazandırdı. Yayıncılık alanında kazandığı tecrübeyle 2005 yılında Mavi Ağaç Yayınları’nı kurdu. Hızla büyüyen şirket 2006 yılında Profil Kitap’ı doğurdu. 2004’de Basın Yayın Birliği Muhasip Üyesi oldu. O tarihe kadar çok az kişinin ismini bildiği bu derneği kamuoyu tarafından yakından tanınmasına büyük katkı sağladı. Halen aynı derneğin Başkanlığını yürütüyor. 2007 yılında Türkiye Yayıncılık Komitesi Eş Başkanı olarak görev aldı. Bugüne kadar yapılan Frankfurt Kitap Fuarları arasında en çok ses getiren 2008 Uluslararası Frankfurt Kitap Fuarı Ulusal Organizasyon Komitesi’nde yer aldı ve Yayıncılık Moderatörü görevini üstlendi. 2009 yılında yapılan İstanbul Ticaret Odası seçimlerinde 30 numaralı Basım, Yayın ve Medya Komitesine ve Meclis Üyeliğine seçildi. Profil Kitap Türkiye Yazarlar Birliği tarafından 2011 yılının en iyi yayınevi seçildi. (Biyografi Kaynağı)

Bibliyofil Cine5 Cine 5 Kültür Sanat Programı Edebiyat Programı Kitap Programı Televizyondaki Kültür Sanat Programları Münir Üstün
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba