Doğduk Büyüdük Çürüyoruz

Mor Fanzin 4. Sayısında!

Doğduk Büyüdük Çürüyoruz
Doğduk Büyüdük Çürüyoruz Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2933 kez okundu.
"Doğduk Büyüdük Çürüyoruz" dedik ve bu aşamaların hangisinde olduğumuzu bilmeden 4. sayımızı çıkardık!
Fanzin ruhu ve ciddiyetsizliği ile çıkmaya devam ediyoruz.  
Uyarı: Okurken efkar basabilir bu yüzden sigarayla yaklaşın!

Mor Dergi'nin 4. sayısında;
Ahmet ÇaparGülcan Küçükatalay, Hafize Çetinkaya, Ramazan SevinCihat Karaçaylı,Ahmet Topbas, Ahmet Emin, Büşra AkgünGüney Solak, Emre Kırca, Arif Onur Solak,Cihat ŞitMuhammed Büyükköroğlu, Batuhan Durak, Hatice Aydın, Müberra Şaşı, Bilal ÇağlarAhmet AvcıOkan Torun, Ömer Faruk Eb Türk, Tuğba İkra Yavuz, Aybüke Tanoğlu, Şeyma Bozdam SamancıHakkı AytaçZeynep Tenekeci, Rebiwar Altun,Muhammed Eyüp Yavuz, Muhammed Ceyhan, Yasin Nuri Gölezlioğlu, Selda Koç yer aldı. 

Bu sayının görünmez kahramanları olan Şeyma Bozdam Samancı ve eşi Sinan Yiğit SamancıŞaban BedirSevde Tepe, Oğuzhan Almalı, Aybil Baskı Merkezi, Gençlikteki Bayram Abi, Merve Tandırcı, Cemal Karakuş ve mekanı No:51 Kahve Evi'ne aşırı teşekkür ederiz. 

Mor'a Konya’dan ulaşmak isteyen arkadaşlar Gençlik Kitabevi, Hüner Kitabevi ve Çizgi Kitabevi’ne uğrasınlar. Ankara ve İstanbul'da ki satış yerlerimiz daha sonra açıklanacaktır. Diğer illerden ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj atabilirler. ( Sadece kargo parasıyla Mor elinizde olacaktır.)

İletişim için tıklayın!

Mor Mor Dergi Mor Fanzin Gülcan Küçükatalay Hafize Çetinkaya Konya Konya Edebiyat Konya Kültür Sanat Edebiyat Dergisi Fanzin
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba