Türkiye'nin En Yeni Online Kitap Satış Sitesi: Babil.Com

Online kitap satış sektörü hemen her gün yeni girişimlerle tanışıyor. Güçlü bir yatırım ve ön hazırlık ile yayına başlayan babil.com, 2 Nisan 2014'te kitap satışına başladı.

Türkiye'nin En Yeni Online Kitap Satış Sitesi: Babil.Com
Türkiye'nin En Yeni Online Kitap Satış Sitesi: Babil.Com Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3512 kez okundu.

BABIL.COM'U HEMEN ZİYARET ETMEK VE KİTAP SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYIN!

Calibro adlı e-kitap okuyucusu ile öne çıkan ve e-kitap satışı ile de Türkiye'de şimdiden önemli bir pay sahibi olan babil.com, kitap haricinde film ve müzik ürünleri satışı da yapıyor.Sitenin tanıtım metni:

Babil.com’da kitap ve e-kitap mağazalarının yanında sinema ve müzik mağazalarımız da bulunuyor. Günlük hayatımıza, evimize, ofisimize renk ve kolaylık katacak Güzel Şeyler mağazamız ise babil.com’un renkli bir parçası oldu.

Kitap dünyasına yeni bir fikir ve hareketlilik getiren babil.com için sadece satış değil, okur ve içerik odaklı bir çizgi belirledik. Burada kitapları doyurucu bilgilerle, zengin görsellerle tanıtıyoruz, okura güçlü bir içerik sunuyoruz. babil.com üyelerinin ve ziyaretçilerinin en büyük ayrıcalığı işte bu olacak.

Çünkü babil.com’un da dahil olduğu Libronet’in temel hedeflerinden biri Türkiye’de internet kitapçılığını dünya standartlarında bir hizmet ve içerik kalitesine ulaştırmak. Bunun için kitap dünyasının tüm aktörlerini doğal ortağımız görüyoruz.

Sadece satış odaklı bir platform olmadığımızı söylemiştik. Önceliklerimiz arasında sağlıklı stok bilgisi, geniş bir arşiv ve zengin bir içerik sunmak var. Bütün bunların arka planında ise tıkır tıkır çalışan bir teknoloji göreceksiniz.

Babil.com’un bu gücünü ve imkânlarını okurlarımızla paylaşmak bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Babil.Com babil.com Online Kitap Satış Sitesi e-kitap E-Kitap e-book Ucuz Kitap Kitap Kampanyası İndirimli Kitap
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba