CNR Kitap Fuarı

250’nin üzerinde yayınevinin ve 600 markanın katılımıyla gerçekleşecek fuar 27 Şubat'ta başlıyor.

CNR Kitap Fuarı
CNR Kitap Fuarı Nisan
Bu içerik 1705 kez okundu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’nin de desteğiyle düzenlenen fuara toplam 600 marka katılacak.

Fuarda söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri, sergi, imza günleri ve dinletilerle birlikte 550’nin üzerinde etkinlik gerçekleştirilecek.

Etkinlik bu yılki teması “Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı” Temaya uygun olarak etkinlikte Çanakkale Destanı üzerine yazılan şiirlerin dinletilecek. 

Katılımcıların ilgisini ekecek bir diğer etkinlik ise, “Hababam Sınıfı Sergisi” olacak. Türk halkının hafızasına kazınan Hababam Sınıfı filminin oyuncularından sürpriz isimlerinin de katılması beklenen sergide, afiş, karikatür ve hiç görülmemiş set fotoğrafları sinemaseverlerin  beğenisine sunulacak.

Aralarında Ahmet Ümit, İskender Pala, İlber Ortaylı, İbrahim Tenekeci, Uğur Koşar, Büşra Küçük, Sinan Akyüz, gibi yüzlerce değerli yazarların konuk edileceği fuarda, çocuklar için de sürpriz etkinlikler olacak. Ana Michelle Sarı, özel hazırladığı oyun hamuru sanat gösterisi ile çocuklara eğlenceli anlar yaşatacak.

Bölgesinde “En yenilikçi kitap fuarı” hedefiyle projelendirilen “CNR Kitap Fuarı” 27 Şubat- 8 Mart tarihleri arasında, Yeşilköy’deki CNR EXPO’da kitapseverlerle buluşacak.

CNR Kitap Fuarı Çanakkale Zaferi’nin 100. Yılı Kitap CNR Expo
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba