Daima Rabia: Mısır İçin Şiirler Antolojisi Çıktı!

Milli Gazete'de bir süre önce bir seri halinde yayınlanan Mısır için yazılmış şiirler, Sultanbeyli Belediyesi tarafından kitaplaştırıldı. Şiirlerin İngilizce ve Arapça çevirilerinin de bulunduğu antoloji için Cevat Akkanat büyük çaba gösterdi.

Daima Rabia: Mısır İçin Şiirler Antolojisi Çıktı!
Daima Rabia: Mısır İçin Şiirler Antolojisi Çıktı! Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 2048 kez okundu.

Kitabı ücretsiz olarak edinmek isteyenler, cevatakkanat@gmail.com adresine e-mail göndererek taleplerini bildirebilirler. 

9 Ekim Çarşamba günü Sultanbeyli Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek, DAİMA R4BİA 40 Şair 40 Şiir adlı etkinlikte kitap katılımcılara dağıtılacak. Etkinliğe pek çok şair ve edebiyatçı katılacak. Ayrıca projeye destek veren pek çok dergi yöneticisi, gazeteci ve programcı da var.  

- Sitemizin editörlerinden Cihat Albayrak da bu antolojide Z Raporu adlı şiiri ile yer almıştır. 
 
Antolojide şiirleri ile yer alan isimler şunlar: Cevat Akkanat, Metin Önal Mengüşoğlu, Bahaettin Karakoç, Nurettin Durman, Cahit Koytak, Mehmet Atilla Maraş, Arif Ay, Ahmet Mercan, Recep Garip, Bestami Yazgan, İbrahim Eryiğit, Şakir Kurtulmuş, Adem Turan, Nurullah Genç, Bünyamin Doğruer, Müştehir Karakaya, Rasim Demirtaş, Tayyib Atmaca, Alaaddin Karaca, Adem Karanlık, Arif Dülger, Abdurrahman Adıyan, Sergül Vural, Abdulhakim Koçin, Hayrettin Orhanoğlu, Osman Aktaş, Cengiz Coşkun, Hicabi Kırlangıç, Özcan Ünlü, Mehmet Kurtoğlu, Mustafa Oğuz, Sıddık Ertaş, Bilal Tırnakçı, Fatma Esti, İnci Okumuş, Mehmet Aycı, Murat Soyak, Ersin Karaca, Mustafa Uçurum, Gökhan Serter, Hüseyin Kaya, Vural Kaya, Yunus Emre Altuntaş, Behçet Yani, Mehmet Baş, Resul Tamgüç, Cihat Albayrak, Hatice Çay

Etkinliğin tanıtım afişi:
40 Şair 40 Şiir Antoloji Cevat Akkanat Cihat Albayrak Daima Rabia Mısır İçin Şiirler Sultanbeyli Belediyesi
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba