Babil.Com ve Can Yayınları İşbirliğiyle Herkese E-Kitap Okuyucu Hediye!

Son dönemde e-kitap yayınına oldukça önem veren Türkiye'nin en büyük yayınevlerinden Can Yayınları ile e-kitap alanındaki lider internet sitelerinden Babil.Com'un işbirliği ile, Can Yayınları'nın e-kitaplarından 499 TL'lik alışveriş yapan herkese Calibro marka e-kitap okuyucu hediye ediliyor!

Babil.Com ve Can Yayınları İşbirliğiyle Herkese E-Kitap Okuyucu Hediye!
Babil.Com ve Can Yayınları İşbirliğiyle Herkese E-Kitap Okuyucu Hediye! Edebiyat Haberleri Editör
Bu içerik 3410 kez okundu.

Can Yayınları Babil.Com İşbirliği

Babil.com’dan 499 TL’lik kampanya ürününü satın alan herkese, 339 TL değerindeki hediye Calibro aynı gün hediye olarak gönderiliyor.

Babil.com hesabınızla kampanya sayfasına girip Can Yayınları’nın 325 adetlik e-kitap kolleksiyonundan 499 TL tutarında istediğiniz kitabı listenize ekleyip indirebilirsiniz.

KATILIM KOŞULLARI
(babil.com tarafından yayınlanmıştır.)

1- Kampanya 3 Nisan - 4 Mayıs tarihleri arasında 30 gün geçerlidir.
2- Kampanya dahilinde edinmek istediğiniz E-Kitaplar için http://kampanya.calibro.com adresinde kampanya sayfasına ürünün satın alındığı babil.com hesabıyla giriş yapılarak kampanya listesi düzenlenmelidir.
3- Kampanyadan bu tarihler arasında yararlanan müşterilerimiz 6 ay boyunca istedikleri zaman 499 TL’lik limitleri dolana kadar listelerine kolleksiyondan kitap ekleyebilirler.
4- Listeye eklenen kitaplar daha sonra listeden çıkartılamaz.
5- Listeye eklenen kitaplar ilgili hesapla giriş yaptığınız Calibro cihazlarında ve Calibro mobil uygulamalarında otomatik olarak satın alınanlar bölümünde gözükecektir. Bu kitapları istediğiniz zaman hesabınıza kayıtlı istediğiniz cihaza indirebilirsiniz.
6- Satın aldığınız kampanya ürününü başka bir Calibro hesabına hediye etmek istiyorsanız lütfen destek@babil.com’a mail atınız.
7- Kampanya Calibro cihaz stoklarıyla sınırlıdır.

Babil.Com Online Kitap Satış İnternet Kitapçılık Can Yayınları Calibro E-Kitap Okuyucu
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba