Stoner - John Williams
Esra Pak

Stoner - John Williams

Bu içerik 793 kez okundu.

Koton Kitap etiketiyle yayınlanan hikaye sizi etkileyici bir yaşama sürüklüyor. Missouri Üniversitesi Ziraat Fakültesine başlayıp, sonrasında edebiyata gönül veren bir gencin hikayesi. Hocasının alaylı tavrı ve ileri görüşlülüğüyle girdiği bir diyalog sonucu yaşamının değişmesini okuyoruz. Fırtınalı evliliği, yasak aşkı ile iz bırakmaktadır.   Stoner sıradan bir yaşam öyküsü değil, profesör'ün yaşamını okurken ona bir taraftan da hayran kalacaksınız.

 

Çatışmalarla dolu bir evliliğe rağmen aşkı bulan ve işini aşkla yapan William Stoner'ın
hayatı sizi unutamayacağınız bir yolculuğa çıkarıyor.Özenle seçtiği kitaplarla son dönemin en dikkat çeken yayınevlerinden Koton Kitap, tüm Avrupa ülkelerinde büyük yankı uyandıran Stoner'ı, Türk okuruna sunmanın heyecanını yaşıyor. Almanya, İtalya, İspanya, İngiltere, Fransa, Hollanda ve İsrail'de satış rekorları kıran ve New York Times'ın "iyi bir romandan daha fazlası. Mükemmel bir roman" olarak tanımladığı Stoner, Türkiye'de de okuyucusunun
nefesini kesecek.

Koton Kitap, bu eşsiz romanın ardından okuyucuları yepyeni kitaplarla buluşturmak için arayışlarına aralık vermeden devam ediyor.
(Tanıtım Bülteninden)

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba