Kadıköy Kitap Günleri Haydarpaşa Garı'nda (Erdoğan Eyrik - Hiç Yayınları)
Esra Pak

Kadıköy Kitap Günleri Haydarpaşa Garı'nda (Erdoğan Eyrik - Hiç Yayınları)

Bu içerik 1066 kez okundu.

   Haydarpaşa Garı’nın nostaljik atmosferinde 200'e yakın yayınevinin stand kurduğu kitap günlerinde kısa bir gezintiye çıktım.  10 Haziran'da Hiç Yayınlarının standını ziyaret ettim. HİÇ YAYINCILIK SİNEMA MEDYA YAPIM'dan Koray Dündar ile tanıştım. Misafirperverliği için tesekkür ederim.

   Fuar'da ilk ilgimi çeken stand HİÇ YAYINLARI'nın oldu. Korku, Gerilim kitaplarından çok hoşlanırım. Amacım korku öyküleri üzerine çıkacak olan dergilerini sormaktı fakat Cinayetin Peşinde Sır Perdesi kitabı daha çok ilgimi çekti yazarı Erdoğan Eyrik'le de tanışmış oldum. Erdoğan Eyrik'in ilk kitabı DEHLİZ'de sürükleyici bir konuya sahip. Korku edebiyatı sevenler için yayınevinin kitapları çok güzel. Ve sinema severler için nadir ve hoş kaynaklar.

 

SİCCİN – ŞAFAK GÜÇLÜ

ÜMMÜ SÜBYAN – ŞAFAK GÜÇLÜ

LANETLİ EV – Ş.SERDA KAYMAN

HAKİKATİN PEŞİNDE SON YOLCU- HALUK ŞAHİN

CEHENNEM KAPISI – ÖZGÜN ÇINAR

BİR SERİ KATİLİN İTİRAFLARI – HANDE MİROĞLU ilk gözüme çarpanlar oldu dahası da var.

 

Cinayetin Peşinde Sır Perdesi kitabı için birde film projesi varmış, fragmanını ise eylül gibi izlemiş oluruz.

 

Cinayetin Peşinde Sır Perdesi

Bitirmeden elinizden bırakamayacaksınız!.. Genç Gazeteci, buz dağının görünen yüzü olan seri cinayetlerin, Sır Perdesi'ni aralayabilecek mi? Kana doymayan Bir Seri Katil, gazete patronunu öldürmekle suçlanan ve cezaevinden tutuksuz yargılanmak üzere çıktığı ilk gün kendini bir dizi seri cinayetin zanlısı olarak bulan, suçsuzluğunu ispat etmeden yakalanmak istemeyen Genç Gazeteci ve başarılı Başkomiser üçgeninde; Nefes Kesen, Gerilim Yüklü Amansız Bir Takip ve Kaçış Hikâyesi…

Aniden sesi kesildi. Tüm çabasına rağmen bir şey konuşmasına engel oluyordu. Tekrar yutkunmaya çalıştı fakat başaramadı. Afallamıştı ve nefes alamıyordu. Boğazında hissettiği soğukluğun ne olduğunu anlamak için elini boynuna götürdü. Can havliyle parmaklarını boğazı ile telin arasına geçirip tüm gücüyle asıldı ama arkasındaki her kimse ondan çok daha güçlüydü. Çelik telin parmaklarını kestiğini hissedebiliyordu. Bütün derdi ve çabası tek bir nefes daha alabilmekti.
(Tanıtım Bülteninden)

 

 

 

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba