Deck
Sponsorlu İçerik

Deck

Bu içerik 642 kez okundu.

Çeşitli mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen bir yapı malzemesi olan deck, çeşitli yaşam alanlarının içinde kullanılmaktadır. Ahşap bir zemin kaplama ürünü olan deck, dayanıklı ve güvenli bir üründür. Çeşitli yerlerde kullanılan zemin kaplamalar zaman içinde eskir ve bozulma yaşar. Bu tür durumlarda hem estetik hem de mimari açıdan bozulmalar oluşur. Bu sorunun önüne geçmek için üretilen deck, çeşitli etkilere karşı dayanıklı bir üründür.

Deck Özellikleri

Nem ve çeşitli mevsim şartlarına karşı dayanıklı yapıda olan deck, suya karşı da dayanıklıdır. Bakterilere karşı yapıda olması nedeniyle zemin üzerinde çeşitli türde küf ve mantarların oluşmasını da engeller. 18 mm ve 22 mm kalınlıklarda üretimi yapılan ürünler, 90 ve 120 mm arasında genişlikte üretilir. 900 mm ve üzerinde boylarda üretimi yapılabilen deck malzemeler çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir.

Deck Kullanım Alanları

Kullanım alanı oldukça geniş olan deck, birçok süsleme ve dekor amaçlarıyla kullanılabilmektedir. Bahçelerde ve yürüyüş parkurlarında kullanılabilen malzeme, iç süsleme alanlarında tercih edilmektedir.  Çeşitli dış cephe yapılarında da kullanılan deck, havuz ve teraslarda da kullanılabilir. Yeni nesil ürünler için https://salkimorman.com.tr/deck.htm sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba