Dış Mekân Isıtıcı
Sponsorlu İçerik

Dış Mekân Isıtıcı

Bu içerik 301 kez okundu.

Dış mekân ısıtıcı isminden de anlaşılacağı üzere açık alanda kullanılan ısıtıcılara verilen isimdir. Ufo şeklinde olan bu ısıtıcılar kafe, çay bahçesi, kırsal alan, restoran, bahçe, teras ve diğer açık alanlarda kullanılır. Bununla birlikte yarı açık alanlarda da kullanılabilir ve pek çok modeli vardır. Daha fazla ısı yaydığı için genelde yatay modeller tercih edilir. Ürünün kullanılacağı alan küçükse duvara monte edilen modeller tercih edilir fakat alan büyükse ayaklı ısıtıcılar kullanılır.

Her ısıtıcıda olduğu gibi dış mekân ısıtıcı modellerinde de kademeler bulunur. Genelde üç kademeli olarak üretilirler ve havanın durumuna göre uzaktan kumanda ile ya da kontrol paneli ile sıcaklık ayarı yapılabilir. Son zamanlarda işletmeler tarafından uzaktan kumandalı modeller daha çok tercih edilir.

Dış Mekân Isıtıcı Fiyatları

Dış mekân ısıtıcı fiyatları ısıtıcının sahip olduğu özelliklere göre, üretildiği firmaya göre, kademe sayısına göre ve kontrol paneline göre belirlenmektedir. Bütçenize uygun kaliteli bir dış mekân ısıtıcı satın almak istiyorsanız online satış olanaklarını tercih edebilir ve https://www.ufotr.com/dis-mekan-isitici sitesini ziyaret edebilirsiniz.

DİĞER YAZILAR
Sen de yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
Candan Erçetin Okuduğu Kitapları Listeledi
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba
2018’e Anatolian Sopranos İle Görkemli Merhaba